Legend Chicken

Legend Chicken Bayilik Açıklaması

Legend Chicken Bayilik

Legend Chicken Bayilik Hakkında Açıklama : ZORLU GIDA OLARAK BİZ LEGEND CHİCKEN MARKASI ADI ALTINDA FRİED CHİCKEN ÜRETİMİ ÇİN GEREKLİ OLAN TÜM MAKİNE VE EKİPMANLARI AYRICA PANELEME ÜRÜNLERİ VE SOSLARI KENDİ BÜNYEMİZDE ÜRETMEKTEYİZ. SEKTÖRE YATIRIM YAPMAK İSTEYEN GİRİŞİMCİLERE KARLI BİR İŞ OLANAĞI SUNMATAYIZ VE BERABER BÜYÜMEYİ HEDEFLEMEKTEYİZ. 

Legend Chicken Bayilik ve Bayilik Bilgileri 

2014 yılı başında ZORLU GIDA SANAYİ FİRMASI olarak Legend Chicken markasıyla kurulan firmamız, ilk şubesini İzmir Bucada açarak sektöre hızlı ve iddialı bir giriş yapmıştır. Uzun AR-GE çalışmaları sonucu, özel olarak ürettiğimiz un ve sos karışımlarıyla panelenen tavuklar, basınçlı fritözlerde pişirilerek farklı lezzetiyle mşterilerin beğenisine sunulmuştur. Menlerin yanında sunulan özel soslar da tamamen firmamızın kendi ürünüdür. 

ZORLU GIDA, fried chicken retmek için kullanılan endüstriyel makine ve ekipmanlarını da bizzat kendisi tasarlayıp üretmektedir.

Legend Chicken Bayilik Bilgileri

Firma ismi: LEGEND CHİCKEN Bayi - Franchise Şube Sayısı: 14 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: BEDELSİZ BAYİLİK.

 

Legend Chicken Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR