1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. LAVANTA KURU TEMİZLEME VE ÜTÜ EVİ

LAVANTA KURU TEMİZLEME VE ÜTÜ EVİ

Hizmet sektörünün yenilikçi isimlerinden Lavanta Kuru Temizleme ve Ütü Evi bayilik vermeye devam ediyor.

Hizmet Sektörü

50000 ₺

Lavanta Kuru Temizleme ve Ütü Evi Bayilik 

Lavanta Kuru Temizleme ve Ütü Evi olarak evlere ve iş yerlerine ütüleme, kuru temizleme ve terzilik hizmetleri ile başladığımız faaliyetlerimizi genişletmek ve geliştirmek için bayilik vererek daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz. Hizmet sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimiz yenilikçi markamızı karlı yatırım olanakları ve gidere artan pazar payı dolayısı ile sıklıkla tercih ediyorlar. Hızlı servisimiz, kaliteli ve hijyen kurallarına uygun çalışmalarımız ile yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Deneyimli personelimiz, yüksek kalitede hizmet yönetimimiz ve müşteri ilişkileri odaklı hizmet anlayışımız markamızın temellerini oluşturmakta olup hem hizmetlerimizin hem de sektörün standartlarını yükseltmek için aralıksız çalışmaya devam ediyoruz.

Lavanta Kuru Temizleme ve Ütü Evi Bayilik Şartları

Lavanta Kuru Temizleme ve Ütü Evi olarak hizmet kalitemizi ülkemizin farklı illerinde ve bölgelerinde de uygulamak ve yaygınlaştırmak için bayilik vererek büyümeyi hedefliyoruz. Bayilik almak isteyen girişimcilerimiz telefon ya da mail yolu ile bizlere ulaşabiliyor, bayilik şartlarımız ve yatırım maliyetlerimiz ile ilgili olarak da bilgi edinebiliyorlar.  Evlere ütü hizmeti iş fikrini hayata geçirmek isteyen girişimciler tarafından sıklıkla tercih edilen markamız, bayilik alan girişimcilerinin işletmeleri için 40 - 50 metrekare alana sahip ve tercihen tek cephesi cam yüzey olan dükkanları tercih etmelerini istiyoruz. Açılacak işletmelerimiz için ana cadde üzerinde bulunma şartı aramıyoruz. Bayilik alacak girişimcilerimizin; esnek çalışma saatlerine uyum sağlamasını, marka değerlerimizi koruyabilecek olmasını ve işinin başında durabilmesini talep ediyoruz.

Lavanta Kuru Temizleme ve Ütü Evi bayilik almak isteyen girişimci adaylarımıza mail ya da telefon yolu ile markamızın bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Ardından markamız merkezine yüz yüze görüşme için davet ediyoruz. Karşılıklı şartlarda mutabık kalınması durumunda yer seçimini bayimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Sözleşmenin imzalanmasından sonra işletmenin kurulumunu ve işletme kurulumu ile eş zamanlı olarak personel teminini gerçekleştiriyoruz.

Lavanta Kuru Temizleme ve Ütü Evi Bayilik Avantajları

Lavanta Kuru Temizleme ve Ütü Evi bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerini bir hafta içerisinde hizmet vermeye hazır hale getiriyor ve bayilerimizin gelirlerinden pay almıyoruz. Profesyonel yıkama, temizleme, ütüleme ve terzi hizmetleri sunduğumuz işletmelerimizde ortalama kar marjı % 40 civarında oluyor. Lavanta Kuru Temizleme ve Ütü Evi bayilik alan girişimcilerimiz de yaptıkları yatırımı ortalama 9 - 12 ay içerisinde geri kazanabiliyor ve kendilerine ait karlı bir işletmenin sahibi olabiliyorlar. Markamız merkezi tarafından yapılan çalışmalar sonucunda markamız web sitesi arama motorlarında anahtar kelimeler ile yapılan aramalar sonucunda ilk sayfada ve ilk sıralarda tüketicilerin karşısına çıkıyor. Böylece tüm bayilerimiz internetin de katkısı ile hızlı bir şekilde müşteri temin edebiliyorlar. Lavanta Kuru Temizleme ve Ütü Evi bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinin kurulumu ve iş başlama sürecinden sonra da bayilerimiz ile sürekli iletişim içerisinde oluyor, karşılaşabilecekleri sektörel riskleri minimize ediyor ve karşılaştıkları sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Reklam çalışmalarımız ile bayilerimizin müşteri kazanımına katkıda bulunuyor, herhangi bir personel sorunu yaşamaları durumunda da bayilerimiz ile işbirliği içerisinde hareket ediyoruz. Lavanta Kuru Temizleme ve Ütü Evi herkesin ihtiyaç duyduğu ancak zaman kaybettiren bir yük olarak gördüğü ütü hizmetini vermesi, aynı zamanda kuru temizleme ve terzi ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunması sayesinde hizmet sektörünün giderek büyüyen bir kolunda hizmet veriyor ve sektörün öncülerinden olarak pazar payını da artırıyor. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz de sektörde büyük bir potansiyel olmasına bağlı olarak özellikle doğru lokasyon seçimi yaptıkları takdirde büyük cirolara erişebiliyorlar.

Lavanta Kuru Temizleme ve Ütü Evi Bayilik Destekleri

Lavanta Kuru Temizleme ve Ütü Evi bayilik alan girişimcilerimize; personel desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği ile yer seçimi, bölge koruması ve ortak reklam konularında destekler sağlıyoruz.

  1. Kuru Temizleme

LAVANTA KURU TEMİZLEME VE ÜTÜ EVİ Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

LAVANTA KURU TEMİZLEME VE ÜTÜ EVİ Şartlar & Koşullar

  • Uygulamalarını Art House standartlarında yapması yeterlidir.

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör