Labarba Börek

Adana Su Böreği Imalatı Yapan Firma Bayilikler Vererek Şubeleşmek Istiyor.

Labarba Börek Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Ortalama Kar Marjı : 75 Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 6 - 14 Ay

Labarba Börek Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Labarba Börek Bayilik Şartları

Ciro Pirimi 2 İsim Hakkı alinacak Ciro Pirimi Tamamen Reklam Bütçesi Olarak Kullanilacaktır.

Labarba Börek Bayilik Açıklaması

Türk mutfağında ‘hamur işi’ denince akla ilk börek gelir. İnce açılmış hamurun ya da hazır yufkanın arasına isteğe göre peynir, ıspanak, kıyma vb. yiyecekler konularak türlü biçimler verilir, yağda ya da fırında pişirilerek hazırlanır börek. Börek yapımında hamuru incecik açabilmek büyük marifet ister. Günümüzde hamur açmayı bilmeyenler ya da zamanı olmayanlar için de marketlerde böreklik yufkalar satılmaktadır.

Hem çay saatlerinde hem de doğrudan yemek olarak tüketebileceğimiz böreğin sayısız çeşidi yapılır. Böreklerin en pratiklerinden, çay saatlerinin olmazsa olmazlarından sigara böreği, çocukluğumuzdan bu yana, pazar kahvaltılarının vazgeçilmezlerinden olmuştur. Su böreği, en güzel böreklerden olsa da yapımı biraz zahmetlidir ve ustalık ister. İncecik açılan hamurlar suda kaynatılır, bol tereyağı ve peyniri ise olmazsa olmazıdır. Böreklerin en güzellerinden gül böreği, hem hoş görüntüsü hem de leziz tadıyla özellikle annelerimizin günlerinin vazgeçilmez tatlarındandır. Yörelerimize özel börek çeşitlerimiz de vardır.

Trabzon mutfağına ait Laz böreği, yufka ve muhallebi ile yapılır. İzmir denince akla gelen lezzetlerin başında şüphesiz boyoz gelir. Boyoz, özellikle sabah saatlerinde tüketilir. Bir tür börek olarak görülebilir ama içi boştur. Çiğ börek, Eskişehir mutfağının en popüler hamur işlerindendir. Kıyma, soğan ve baharat karışımının açılmış yufkaya konulup yağda kızartılmasıyla hazırlanır. Adana’nın çıtır yufkanın içinde gizlenen 3 peynirli böreği sizi alır götürür.

Labarba Börek Bayilik Hakkında

2018 yılında kurduğumuz firmamız, gündemde olan adana su böreği üretim hattını kurarak, yatırımcılara gelir saglamayı planlamıştır. Günlük 1.500 ton ürün işlemeye sahip üretim yerimizde şuan 1 şube aktif olup diğer 2 şubeside 20 Temmuz tarihine kadar açılacaktır. Adana su böreginin yaninda ileride surekliligi mevcut olan cesitli borek uretimlerinide yapmaya planlama ve arge calismalarini baslatmis bulunmaktayiz.

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Adana su böreği
 • Kuruluş Yılı : 2018
 • Toplam Çalışan Sayısı: 14
 • Merkez Ülke: Türkiye
 • Toplam Şube Sayısı : 3
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 1
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 1
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 3
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 15
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : Minimum 40 m2 
  Arac veya yaya trafigi mevcut olan bölgeler.
 • Girişimcide Aranan Özellikler : Kendi işinin başında durabilecek, müsterisine guler yüz gosterecek.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Mevcut internet sitemizden form doldurulmasi, telefon la geri dönüş, yüzyüze görüşme, yer seçimi ve kurulum.

Labarba Börek Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR