Kurtsan Tarım

Kurtsan Tarım Bayilik Açıklaması

Kurtsan Tarım Bayilik

Profesyonel kadrosu ile Kurtsan, seyyar sağım sistemleri, süt sağım makinaları, sağım odaları, paslanmaz süt güğümleri, süt soğutma tankları, yem kırma makinaları, suluk ve yayık makinası üretimi yapmaktadır. Kurtsan, kalitesine kefil olmak için 2004 yılından itibaren makinaların bütün parçalarını kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır. 

kurtsan 2014 yılında, kendi sektöründe hala bütün parçalarını kendi üretebilen tek firmadır. Satış sonrası hizmete azami önem veren şirket politikasıyla Kurtsan, yurt içi ve yurtdışında kurduğu geniş bayi organizasyonuyla dünya çiftçisine hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır. 

Bayimiz olmaya gelin, ailemiz olarak kalın. Kurtsan bugün dünyada 53, Türkiye'de 219 bayisi bulunan bir organizasyon. Sizi bu hızla büyüyen organizasyonun bir parçası olmaya davet ediyoruz. 

Kurtsan bayisi olmaya karar verdiğiniz andan itibaren aşağıdaki avantajlardan yararlanacaksınız:

  • 53 Kıtada 53 ülkede var olan uluslararası bir markanın gücü
  • Güçlü marka bilinirliği ve görsel marka kimliği
  • Başarılı ve hızlı büyüyen ürün portföyü
  • Kolay ürün tedariği
  • Sorunsuz güvenerek satabileceğiniz ürünler

Geleneksel Bayilik Toplantıları 1995 yılından itibaren gerçekleştirilen bayi toplantılarıyla ürünler hakkında öneri, şikayet ve geri dönüşleri Kurtsan ürünlerinin yüksek standartlara ulaşmasındaki büyük etkenlerden biridir.

 

Kurtsan Tarım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR