Kurdoğlu Tarım Makinaları

Kurdoğlu Tarım Makinaları Bayilik Açıklaması

Kurdoğlu Tarım Makinaları Bayilik

 Kurdoğlu Tarım Makinaları Bayilikler Veriyor Kurdoğlu Tarım Makinaları Bayilik Hakkında Açıklama : 2002 yılında Bursa'da kurulan firmamız halen Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermektedir. Yeterli makina parkuru sebebi ile üretici firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. FARMIX markası ile ürettiğimiz Yem Karma Makinalarımız için iller bazında bayilik vermeye başladık. Demonte sekli, İtalyan Şanzumanı, farklı tasarımı ve kaliteli yapısı ile rakiplerine fark atan makinamızın bayiliğini oluşturmak istiyoruz. 

Kurdoğlu Tarım Makinaları Bayilikler Veriyor KURDOĞLU LAZER KESİM MERKEZİ firması 2000 yılında firma sahibi Serkan Kurdoğlu’nun İsviçre den BYSTRONIC lazer makinalarını getirip Çalı Sanayi bölgesinde 1000 m2 lik fabrikada faaliyet göstermeye başlamasıyla kurulmuştur.

İlk etapta 3 kişilik bir ekiple sadece lazer kesim işi yaparak otomotiv, inşaat, tarım ve makine sanayine lazer parça kesim işlemleri olarak hizmet vermeye başlayan firma daha sonra müşteri taleplerinin artmasıyla büyüyerek NOSAB daki 4000 m2 lik fabrikaya taşınmış ve ve ihtiyaç doğrultusunda bünyesine Abkant Büküm, Gazaltı Kaynak ve Toz Boya proseslerini de ekleyerek, özellikle ticari araç ve koltuk parça montajı yapan 1. seviye otomotiv yan sanayilere ve direk satış yapan diğer sektördeki firmalara yarı mamul ve bitmiş ürünler sevketmeye başlamıştır.

Kalite bilinciyle kurulduğu yıllardan beri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi' ne uygun ve belgelendirilmiş olarak çalışan ve halen NOSAB daki fabrikada 30 kişilik ekibi ve gelişen kalite anlayışıyla hizmet veren firmada 2. el lazer kesme makineleri satış ve kurulum hizmetleri de verilmektedir. 

Firma ismi: KURDOGLU TARIM MAKINALARI 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 30 

Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Bölge Koruması

Kurdoğlu Tarım Makinaları Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

Kurdoğlu Tarım Makinaları Bayilik, Kurdoğlu Tarım Makinaları Bayilik Başvurusu ve Kurdoğlu Tarım Makinaları Bayilik ŞartlarıHakkında Bilgi Almak İsteyenler İle Telefonla Görüşülecektir.

 

Kurdoğlu Tarım Makinaları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR