Kültür Zeka Oyunları Atölyesi

Kurumumuz, Zeka Oyunları Satışı Yapmakta Ve Özel Zeka Oyunları Atölye Hizmetinde Bulunmaktadır. Yani Hem Ürün Satışı (Okul Ve Diğer Kurumlar Vs) Yapmakta,Hem De Öğrencilere Atölyede Zeka Oyunları..

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Oyun alanı bayilik
Bayilik veren etüt merkezleri

Kültür Zeka Oyunları Atölyesi Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Ortalama iş kurma Maliyeti: Nüfusu 100 bin'e kadar olan il ve ilçelerde 55.000 TL'ye kadar Nüfusu 200 bin'e kadar olan il ve ilçelerde 60.000 TL'ye kadar Nüfusu 300 bin'e kadar olan il ve ilçelerde 65.000 TL'ye kadar

Kültür Zeka Oyunları Atölyesi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kültür Zeka Oyunları Atölyesi Bayilik Şartları

Yüksekokul Ya Da Fakülte Mezunu

Kültür Zeka Oyunları Atölyesi Bayilik Açıklaması

Kurumumuz, Türkiye genelinde zeka oyunları toptan ve perakende satışı yapmakta ve Özel zeka oyunları atölye hizmetinde bulunmaktadır. 

Yani hem ürün satışı (okul ve diğer kurumlar vs) yapmakta,hem de öğrencilere atölyede zeka oyunları eğitim hizmeti vermektedir.

Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim vizyon belgesinde okullarda merkezi sınavların azaltılacağı, ders sayılarının azaltılarak; Zeka oyunları atölyeleri gibi tasarım beceri atölyelerinin açılacağı belirtilmektedir. Merkezi sınavla öğrenci alan okullara sınav puanı verilirken çocukların bu faaliyetlerdeki başarılarının da puanlamaya katılması çalışmalarının yapıldığı bir gerçektir. Bu bağlamda zeka oyunları tüm Türkiye'de popülerliğini arttırmaktadır.

HİZMET ( EĞİTİM ) SEKTÖRÜMÜZ

Kültür Zeka Oyunları Atölyesi'nde Anaokulu, ilkokul ve Ortaokul yaş seviyesinde çocuklara hizmet vermekteyiz. Türkiye Satranç federasyonu ve Türkiye Zeka Oyunları federasyonu il temsilcileri ile işbirliği yaparak sertifikalı öğretmenlerimizle çocuklara oyunların tanıtımını yapmakta ve bu oyunları çocuklarımıza öğretip oynatmaktayız. Özellikle çok sınıflı ve fiziki altyapının yetersiz olduğu okulların öğrencilerine Özel zeka oyunları atölyesi olarak hizmet vermekteyiz. İddialı olan öğrencilerimize federasyon aracılığı ile sporcu lisansı çıkartılarak il ve iller arası turnuvalara katılımın sağlanmasına destek olmaktayız

ÜRÜN SATIŞ SEKTÖRÜMÜZ

Milli eğitim Bakanlığına bağlı resmi ve özel okullar, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı kreş ve Çocuk kulüpleri, Diyanet İşlerine bağlı çocuk kurslarına zeka oyunları atölyesi sınıflarının altyapısını kuran firmamız, çok yakında Türkiye çapında illere ve ilçelere bayilik vermeye de başlayacaktır. 

Ortalama iş kurma Maliyeti:

Nüfusu 100 bin'e kadar olan il ve ilçelerde 55.000 TL'ye kadar
Nüfusu 200 bin'e kadar olan il ve ilçelerde 60.000 TL'ye kadar
Nüfusu 300 bin'e kadar olan il ve ilçelerde 65.000 TL'ye kadar
Nüfusu 400 bin'e kadar olan il ve ilçelerde 70.000 TL'ye kadar
Nüfusu 500 bin'e kadar olan il ve ilçelerde 75.000 TL'ye kadar

Doğru adımları attığınızda ve doğru bir lokasyonda işe başladığınız taktirde 3-4 ayda masrafını amorti edebilecek bir iştir.

Kültür Zeka Oyunları Atölyesi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR