1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Gıda
  3. Kevser Şekerleme

Kevser Şekerleme

Rengarenk lezzetlilerin tüm doğallığı Kevser ile şimdi daha lezzetli bir hal aldı ... Kevser Şekerleme'de günümüz teknolojisiyle yeniden yorumlanmaya devam ediyor.

Gıda

KEVSER bundan çeyrek asır önce lokum ve cezerye imalatına 150 metrekarelik ufak bir işyerinde HÜSEYİN ÇEÇEN tarafından kurulmuştur. Kendisinin tecrübe ve azmiyle 1980 yılından itibaren piyasadaki yerini almaya başlamıştır. Zaman zaman kapasite artırımına giden HÜSEYİN ÇEÇEN 150 metrekarelik işyerini 300 metrekare işyerine çevirmiştir.Kalitesiyle kendisine piyasada iyi bir yer edinen Kevser Şekerleme gelen yüksek talepler doğrultusunda kapasitesini iki katına çıkartarak müşteri taleplerine cevap vermiştir. 

HÜSEYİN ÇEÇEN üretimde öncelikle hijyene,kaliteye,deneyimli kadrosuna ve müşteri memnuniyetine çok önem vermiştir. 1997 yılında KEVSER ŞEKERLEME LTD. ŞTİ. adı altında Aile şirketi  kurularak 4 kardeşin birliği ve gücü ile (Ömer ÇEÇEN,Mehmet ÇEÇEN,Ahmet ÇEÇEN ve Mustafa ÇEÇEN) ile daha profesyonel ve şirketleşme yönüne gidilerek bu şirketin başına ÖMER ÇEÇEN getirilmiştir. Şirket politikası hijyen,kalite ve deneyimli kadrosuna daha da özen göstererek globalleşen dünya şartlarına uyum sağlayarak üretimde ve üretim sahasında büyümeyi hedeflemiştir.  300 metrekarelik imalathaneyi 2000 metrekareye çıkartarak ürün portföyünü lokum ve cezeryeye ilaveten Akide Şekeri,Mevlana Şekeri,Hurma Şekeriyle Kevbon, River, Şeker Diyarı ve Kevserim markaları ile çoğaltmıştır. 

Üretim yapmak için üretim yapılmadığını çok iyi bilen ÖMER ÇEÇEN markalaşan dünyada markanın önemini çok iyi bildiğinden KEVSER markasınıda dünyaya tanıtmak için uğraş vermektedir. Bunun içinde pazar payını yükseltmek için bayilik ağlarını oluşturarak her kesime ulaşılmasını sağlamaktadır. Piyasadan gelen olumlu ve taktir edici sözlerin verdiği haklı gururla (EN İYİSİNİ) yapmak için uğraş veren ÖMER ÇEÇEN pazardaki layık olduğu yeri almak için teknolojiden faydalanmaktadır.

Kevser Şekerleme ile sağlıklı, kaliteli, doğal, sağlıklı lezzetlerle buluşun...

Rengarenk lezzetlilerin tüm doğallığı Kevser ile şimdi daha lezzetli bir hal aldı
Kevser `in AR-GE uzmanları tarafından geliştirilen
özel lezzetlere sahip aromalar kullanılarak üretilmiştir.

Yenilenen lezzetimiz Hediyelik lokumlarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.40 yılı aşkın süredir üretimlerine Konya’da devam eden Kevser Şekerleme, adeta Hediyelik lokum çeşitleriyle damak tadınızı tarihi bir yolculuğa çıkarmayı başarıyor.

Yenilenen Meyveli Hurma lezzetimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.Hurma şekerini şimdi meyve tadında daha lezzetli seviyelerde tutan Kevser Şekerleme, sadece Türkiye değil, dünyanın pek çok ülkesine lezzet elçiliği görevini sürdürüyor.

enilenen lezzetimiz Gül yapraklı lokum siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.Hoş kokusu sayesinde herkes tarafından beğenilmekte olan bu bitkinin yaprakları Kevser lokumun bünyesinde daha hoş lezzetlere dönüşmektedir.

Cezerye çeşitlerimiz yeni ambalajında siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.Güvenli üretim ve hijyen standartlarını üst seviyelerde tutan Kevser Şerkerleme, sadece Türkiye değil, dünyanın pek çok ülkesine yaptığı ihracatlarla da lezzet elçiliği görevini sürdürüyor.

  1. Hazır Gıdalar
  2. Yatak

Kevser Şekerleme Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Kevser Şekerleme Şartlar & Koşullar

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör