Kervan Mobilya

Kervan Mobilya Ev Tekstili, Aksesuarı Ve Mobilya Sektörünün En Deneyimli Firmalarından Biri Olup Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Kervan Mobilya Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kervan Mobilya Bayilik Şartları

Kervan Mobilya Marka Değerini Yansıtan Mağaza Bulunması
Gerekli Yatırım Sermayesinin Karşılanması
Müşteri Memnuniyetinin üt Düzeyde Tutulması
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olunması

Kervan Mobilya Bayilik Açıklaması

Kervan Mobilya Bayilik

 

Kervan Mobilya ev tekstili, aksesuarı ve mobilya sektörü içerisinde faaliyet göstermektedir. Ülkemizin en önde gelen markalarından biri olan Kervan Mobilya ev tekstili, aksesuarı ve mobilya sektöründe bayilik veren firmalar içinde yatırımcılarına en karlı iş olanağını sunanlardan biri olarak bilinmektedir. Yurt genelinde ellinin üzerinde mağazası bulunan Kervan Mobilya markasını en iyi şekilde temsil edecek girişimciler ile ortaklığa giderek bayilik vermeye devam etmektedir. Trendleri belirleyen ürünleri ile sektörün öncülerinden olan marka müşteri memnuniyetini ön plana alan yaklaşımı ile sektöründeki payını artırmaya devam etmektedir. 

Kervan Mobilya Bayilik Şartları

Kervan Mobilya bayilik alan girişimcilerin 200-400 metrekare aralığında değişen büyüklükte bir mağaza temin etmesi gerekmektedir. Marka mağazalarının insan yoğunluğunun fazla olduğu AVM’lerde ve elit caddelerde konumlandırılmasını talep etmektedir. Kervan Mobilya bayilik almak için gereken teminat bedeli ile ilgili güncel bilgilere markanın yetkililerinden ulaşılabilmektedir. Marka bayilik verdiği girişimcilerin temiz bir ticari sicilinin olmasına, marka değerleri ile uygunluk gösterebilmesine ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışa sahip olmasına önem vermektedir. 

Kervan Mobilya Bayilik Avantajları

Kervan Mobilya bayilik alan girişimciler köklü bir şirketin deneyimi ve marka bilinirliği ile sektöre girmenin avantajını yaşamaktadır. Ev tekstili kapsamındaki tüm ürün gruplarını 30 günde iade garantisi ile müşterilerine sunan marka müşteri memnuniyeti konusundaki çalışmaları ile bayilerinin sadık müşteri kitlesini ve karlılığını artırmayı hedeflemektedir. Online satış mağazası da bulunan marka en güvenli alışveriş yapılabilecek e-ticaret siteleri arasında yer almaktadır. Kervan Mobilya yüksek kazanç garantili yıllık büyüme potansiyeli ile bayilerinin büyümesini ön planda tutan bir yaklaşım sergilemektedir. Kervan Mobilya bayilik alan girişimciler kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla tüketicilere sunulan ve sık sık geliştirilen ürün yelpazesi sayesinde yatırımlarının karşılığını kısa sürede alabilmektedir. Ayrıca Kervan Mobilya tanıtım çalışmaları ve dönemsel kampanyaları ile ulaştığı müşteri kitlesini genişletmede ve bayilerin potansiyel müşterilerine ulaşmasında önemli bir rol oynamaktadır. Sektörün trendlerini belirleyen ürünleri ile dikkat çeken marka ürün yelpazesini sürekli olarak genişletmekte ve farklı zevklere sahip tüketicilerin beklentilerini de karşılamayı hedeflemektedir.

Kervan Mobilya Bayilik Destekleri

Kervan Mobilya bayilik alan girişimcilerine reklam ve dijital pazarlama, muhasebe, insan kaynakları alanlarından destekler sunmaktadır. Ayrıca işe alım sürecinde her yönden teknik destek sunulmakta ve iki haftalık kurum içi eğitim süreci Kervan Mobilya tarafından gerçekleştirilmektedir. En kaliteli ürünleri müşterilerine sunan marka ürünlerin tedarik sürecinde bayilerine üst düzeyde hizmet vermekte ve herhangi bir aksaklık yaşanmasına olanak tanımamaktadır. Ayrıca yapılan reklamlar ve kampanyalar bayileri de kapsamakta, yeni müşterilere ulaşabilmeleri için en önemli yollardan biri olarak kabul edilmektedir.

Ticari hayata atılmak ve kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız Kervan Mobilya bayilik koşullarını gözden geçirebilirsiniz. Sektöründe uzun yıllardır gösterdiği faaliyetler sonucu elde ettiği deneyimi hem markanın hem de bayilerinin büyümesi ve karlılığı artırması için kullanan Kervan Mobilya, bayilik alan girişimcilerinin en kısa sürede karlı bir işletmenin sahibi olmasını sağlamaktadır. Marka ile iletişime geçerek bayilik talebinizi iletebilir ve siz de sektördeki payı giderek artan bu markanın bayileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Kervan Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR