Kendi Markanız

Girişimcilere Franchise Vermekten Ziyade Onların Kendi Markasını Kurmaları Için Süreç Desteği Süren “Kendi Markanız” Firması Kazanç Yollarını Çeşitlendiriyor.

Kendi Markanız Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Kendi Markanız bayilikleri için gereken bütçe seçilen bayilik konsepti doğrultusunda değişebilir. Miktarın maksimum 250 bin TL olduğu bilinmektedir.

Kendi Markanız Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kendi Markanız Bayilik Şartları

Kendi İşine Sahip Olmak İstenmesi
Girişimci Bir Ruh Taşınması
Oluşturulacak Konsept İçin Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
Cafe Ve Gıda Sektöründe İşletme Açılmak İstenmesi

Kendi Markanız Bayilik Açıklaması

Kendi Markanız Bayilik Hakkında

Franchise alarak yeni bir işe başlamak isteyen girişimcilerin karşılaştıkları zorlukların en aza indirilmesi, kazançlarının çoğaltılması ve yatırım maliyetlerinin düşürülmesi adına faaliyetlerini şekillendiren Kendi Markanızbayilik veren firmalar arasında yer almaktan ziyade girişimcilere konsept iş yerleri kurmaları için gerekli destekleri veren bir marka olarak sektörde yeniliklere imza atıyor. 

Kendi işini kurmak isteyen, cafe bayilikleri için gerekli sermayeye sahip olmayan ve başka bir markanın franchiselığını almak yerine yola kendi markasıyla açılmak isteyen girişimciler tarafından dikkatle takip edilen Kendi Markanız; deneyimini ve sektörel analizlerini iş ortakları ile paylaşarak karlı bir yatırım yapılmasını sağlıyor. 

Girişimcilerin yeni bir iş kurarken ihtiyacı olan cesareti kendilerine sunan firma; bulunacak lokasyonu, marka ismini, ürün kalitesini ve personel seçimini kendi yaparak girişimcilerin başarısını en çok etkileyecek unsurları tecrübesi ile kurguluyor. 

Kendi markasını kurmak isteyen girişimcilerle yola çıkan; kendilerine kahve dükkanlarıburger restoranları, tekstil işyerleri vb. açmak için destek olan marka sektörlerden bağımsız olarakfranchise verebilecek potansiyelde işletmeler kuruyor. 

Franchise sisteminin bayileri yönlendirme özelliğini alıyor; franchise sisteminin kısıtlayıcı unsurlarını ortadan kaldırarak Kendi Markanız girişimcilere farklarını ortaya koyabilecek bir ticari işletme sahibi olma imkanı taşıyor. 

Diğer bir deyişle iş fikri olan, kendi işini kurmak isteyen ve başarıları kendi markası ile yakalamak isteyen girişimcilere farklı konseptler sunup işletmeleri kendisine anahtar teslim olarak veriyor. 

Kendi Markanız Bayilik Şartları

Kendi Markanız bayilik almak daha doğrusu bu marka ile kendi işletmesini kurmak için iş birliği yapmak isteyen girişimcilerin öncelikle mağaza konsepti seçmesi gerekir. Farklı mağaza konseptleri için farklı şartları bulunan firma en önemli aşamaları kendi deneyimi ile yerine getirmektedir. Girişimcilere paket hizmetler sunan; girişimcilerin talebi doğrultusunda kendi hizmet paketlerini oluşturmalarına izin veren Kendi Markanız başarılı işletmelerin kurulması sürecinde destek vermektedir. 

Kendi Markanız firmasının girişimcilere sunduğu desteklere örnek vermemiz gerekirse şu şekilde bilgilendirme yapabiliriz: işletmede satılacak ürünlerin ve ürünlerin kalitesinin belirlenmesi, web sitesi, logo tasarımı ve logo için tescil başvurusu, lokasyon tespiti, konsepte özel mağaza bulunması, menü oluşturulması, personel seçimi, işletme yürütme ve takibi, menüdeki yiyecek ve içeceklerin tedarik edilmesi, mimari proje hazırlanması. 

Seçilen konsept doğrultusunda AVM’lerde, benzin istasyonlarında, metro ve otobüs duraklarında, yoğun trafik olan caddelerde mağaza açılmasına yardımcı olan Kendi Markanız bayilik bütçesi maksimum 250 bin TL olarak belirlenmiştir. Tüm bu artılardan yola çıkarak markanın girişimcilere çoklu avantajlar sunduğu bilinmektedir. 

Kendi Markanız Bayilik Avantajları

Kendi Markanız ile yola çıkan girişimciler franchise almaktan ziyade kendi markalarını oluşturmanın sunduğu özgürlüğü yaşayabilirler. Yatırım bütçesi ve cirodan pay verdikleri takdirde cafe bayiliklerifast food bayilikleritekstil sektöründe bayilikler açılsa dahi hizmet veya ürün özelleştirmelerinde kendi stratejilerini belirleyebilirler. 

Girişimciler kendi kahve markalarına sahip olabilirler; bu süreçte ortalama 400 – 500 bin TL franchise bedeli ödemelerine gerek olmadan anahtar teslim bir şekilde mağazalarını kendileri açabilirler. Kar marjları yükselir ve ciro bedellerinden verdikleri pay daha kısıtlı olduğu için işlerinden daha fazla para kazanabilirler. Menülere ve fiyatlara müdahale edebildikleri için hedef kitlelerine özel ayrıcalıklar tanıyarak müşterilerinin sadakatlerini kazanabilirler. Siz de kendi işinize sahip olmak ancak işletme kurma sürecinde başarısız olmaktan çekiniyorsanız Kendi Markanız yetkilileri ile iletişime geçerek risklerinizi minimize edebilirsiniz. 

Kendi Markanız Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR