Kemal Usta Waffle Franchise ile Avrupa’ya Açılacak

Son Güncellenme: Sat Jun 2024 09:31

Kemal Usta Waffle Franchise Waffles denince akla gelen ilk isimlerden birisi olan Kemal Usta Waffles, her geçen gün markasını büyütmeye devam ediyor. Hem yeni ü

Kemal Usta Waffle Franchise ile Avrupa’ya Açılacak
İlyas Özkurt user

Kemal Usta Waffle Franchise

Kemal Usta Waffle Franchise ile Avrupa’ya AçılacakWaffles denince akla gelen ilk isimlerden birisi olan Kemal Usta Waffles, her geçen gün markasını büyütmeye devam ediyor. Hem yeni ürünleri, hem de yönetim stratejileri ile kendi alanında bir devrim gerçekleştiren Kemal Usta, yepyeni tuzlu waffle’ları ve kampanyalar ile önünde kuyruklar oluşturuyor. Waffle’da Devrim Waffles denince akla gelen ilk isimlerden birisi olan Kemal Usta Waffles, her geçen gün markasını büyütmeye devam ediyor. Hem yeni ürünleri, hem de yönetim stratejileri ile kendi alanında bir devrim gerçekleştiren Kemal Usta, yepyeni tuzlu waffle’ları ve kampanyalar ile önünde kuyruklar oluşturuyor.

Kemal Usta Waffle Franchise ile Avrupa’ya Açılacak

KUŞAKLAR ARASI BAŞARI HİKAYESİ Kemal Usta Waffles'ın kurucusu Kemal Özelgil, 1963 yılında Özen Pastanesi'nde pastacılık mesleğine başlar ve bir yıl sonra waffle ile tanışır. Fakat o dönemlerde bir waffle dükkanı açmak akla bile gelmez. Kemal bey 1969 yılında Büyük Tarabya Oteli'nde usta yardımcılığına başlar ve daha sonra aynı otelde Macar Baroş Geza ve Necip Usta ile 1978 yılına kadar başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürür. 1980-87 arasında ise pasta, kup ve tatlı çeşitleri geliştirerek mesleğinde haklı bir üne kavuşur. 1999 yılında Moda'daki ilk waffles mağazasını açar. Kemal usta; pek çok klasikleşmiş muhafazakar ustanın aksine markalaşmayı çok önemsiyor, pazarlama araçlarını araştırarak yeni ve teknolojik çözümleri markasını büyütmek için başarılı bir şekilde kullanılıyor. Tabii bu başarının en önemli mimarlarından biri de ikinci kuşak Yeşim Özelgil... Eski ustanın bilgi, yaratıcılık ve mahareti ile yeni kuşağın bilgisi ve yeniliklere açık bakış açısı birleşince ortaya Kemal Usta markası gibi bir başarı hikayesi çıkıyor. TUZLU WAFFLE’IN MÜDAVİMLERİ ÇOK Şimdilerde tuzlu waffle’ları ile çok konuşulan Kemal Usta, bu konuda da lider. Waffle denilince akla ilk gelen tatlı kavramı ile ters olsa da, tuzlu waffle’lar şimdiden müdavimi oluşmuş. Ton balıklı, tavuklu ve hatta somonlu tuzlu wafflelar en az tatlı çeşitleri kadar talep görmeye başlamış… Bu yeniliklerin dışında Kemal Usta’da bir de inanılmaz bir pazarlama uygulaması yürütülüyor. Yeşim Özelgil bu çalışmayı şöyle anlattı; “Pazarlama konusunda bir ürün arayışı içine girdiğimiz de kullandığımız Omni POS sistemine ait olan bonvito ile karşılaştık. bonVito tam da bize uygun bir kampanya programı. Kullanmaya başladığımız günden itibaren satışlarımızdaki artış bizleri de şaşırttı. Kampanyalarımızı kendimiz kontrol edebiliyor ve geri dönüşleri takip edebiliyoruz. bonVito'yla küçük ve orta büyüklükteki firmalar da profesyonel müşteri sadakat sisteminin avantajlarından faydalanabilir. Müşteri kartı, kupon ya da indirim promosyonundan istediğimizi kullanabiliyoruz, bonVito kötü kullanım ve kaçaklara karşı güvenliği ve başarıyı takip etmemizi sağlıyor. Modüler tasarımı sayesinde bonVito'yu ihtiyacımıza göre kullanabiliyor ve istediğiniz zaman hizmet yelpazesini genişletebiliyoruz.”

FRANCHISE İLE AVRUPA’YA AÇILACAK

Şuan toplam 5 adet mağazası olan Kemal Usta franchise sistemiyle büyümeyi hedefliyor ve 30 adet franchise için çalışmalara devam ediyorlar. Türkiye hedefinden sonra ise yurtdışında da franchise ağını yaymayı hedefleyen Kemal Usta, yaklaşan yaz aylarında tatlı çeşitlerinde de yepyeni yaratıcı ürünleri menülerine eklemeye hazırlanıyor.

Kemal Usta Waffle Franchise Kemal Usta Waffle Franchise

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler