Kayaoğlu Group Mobilya

Kayaoğlu Group Mobilya Bayilik Açıklaması

Kayaoğlu Group Mobilya Bayilik

Kayaoğlu Group Mobilya Bayilik Hakkında : FİRMAMIZ İÇ DEKORASYON ALANINDA FALİYET VERMEKTEDİR.. ÜRETMEKTE OLDUGUMUZ LAKE BOYALI BEBEK BEŞİKLERİNİ VE TAKIMLARINI TÜRKİYENIN HER YERINE SATMAYI HEDEFLEYENBIR KURULUŞTUR. KAYAOĞLU GROUP söz konusu iş alanında, meslek eğitimi ve edinmiş olduğu çevre,  hayata geçirilen işin kısa vadedeki başarısına temel teşkil edebilecek bir çıkış noktası sağlamaktadır. Bu hususlar girişimcinin güçlü yönünü oluşturmaktadır. 

Elde mevcut iş ilişkileri ağı, işletmenin kısa vadede üzerine odaklanacağı iş hedefi olarak belirlenmiştir.  KAYAOĞLU GROUP işine ve kendine inancı, sektörü yakinen tanıyor olması, ve KAYAOĞLU GROUP sektörden hali hazırda gelen iş talepleri ile işe yeni başlayan bu işletmenin;

Kayaoğlu Group Mobilya Bayilik ve Başvurusu 

 • Derhal iş alım sürecine girmesini sağlayacak,
 • KAYAOĞLU GROUP ve işletme çalışanlarının ilk günden itibaren yüksek moral ve motivasyona sahip olmalarını sağlayacak,
 • İşletme çalışanlarının işe adapte olması ve sektöre girmesi için hızlı ve etkili ilişkiler kurulacak, oryantasyon süreci söz konusu olacak,
 • Sektörde farklılık yaratacak çalışmalar, projeler geliştirilecektir.
 • Müşteri sayısını artırmak için reklam ve tanıtım kampanyalarına ağırlık vermek,
 • Hızlı sirkülasyonla aylık cirosunu giderek artırmak,
 • 2012 yılının sonunda kurulum maliyetini amortize edip artıya geçmektir.

Kayaoğlu Group Mobilya Orta ve Uzun Vadeli Hedefleri

 1. Sağlanan mevcut iş ilişkileri ağı, işletmenin uzun vadede devam ettirebileceği iş ilişkilerine dönüştürülmesi hedeflenmektedir.
 2. Birinci yılın sonuna kadar Gaziantep ili ve çevre illerdeki iş ilişkilerinin kurulması ve uzun vade de işbirliğine çevrilmiş olması önemli bir hedef olarak belirlenmiştir. Ilk yılın sonunda müşteri sayısının istenilen seviyeye getirilmesi planlanmıştır.
 3. İlk iki yılın sonuna doğru müşteri kitlesi ve müşteri taleplerine göre etkinlik yönetimi alanında önemli yatırım kararları alınarak, Gaziantep’te ilkleri gerçekleştirmek adına tasarım ve original şekillere yönelik demirbaş yatırımı yapılması planlanmaktadır.
 4. Pazarın %50 lik kısmına sahip olmak ve işletmenin önemli ölçüde büyüyebilmesi için kaynak yaratmak, yatırım yapmak suretiyle yeni tasarım faaliyetlerine yönelik ekipler kurmaktır.

FİRMA İSMİ: KAYAOĞLUGROUP 

BAYİLİK KATEGORİSİ: MOBİLYA 

KURULUŞ YILI: 2011

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 50

Kayaoğlu Group Mobilya Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Telefon ile bilgi alabilirsiniz. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: PAZARLAMA DESTEĞİ.

 

Kayaoğlu Group Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR