1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Gıda
  3. Kaya Çiftliği

Kaya Çiftliği

Uzun yıllardır süren çalışmaları sonucunda sektörünün öncü markaları arasında yer alan Kaya Çiftliği bayilik vermeye devam etmektedir.

Gıda

Kaya Çiftliği Bayilik

Kaya Çiftliği gıda sektörü alanında faaliyet gösteren markalardan biri olup insan sağlığını ve damak tadını göz önünde bulundurduğu anlayışı ile sektördeki Pazar payını artırmaya devam etmektedir. Modern teknolojinin tüm olanaklarından yararlanılan fabrikasında yapılan üretim ile geniş bir kitleye hitap eden Kaya Çiftliği kaliteli ve sağlıklı ürünleri sunmaktadır.

Kaya Çiftliği gıda sektöründe bayilik veren firmalar içinde AR-GE çalışmalarına verdiği önem ve geniş ürün yelpazesi ile de öne çıkan Kaya Çiftliği ürünlerini daha geniş kitleler ile buluşturabilmek amacı ile bayilik taleplerini titizlikle değerlendirmekte ve bayileri ile birlikte büyümeyi ilke edinmektedir.

Kaya Çiftliği Bayilik Şartları

Kaya Çiftliği bayilik almak isteyen girişimcilerin tercihen gıda perakendeciliği konusunda deneyime sahip olmasını talep etmektedir. Kaya Çiftliği açılacak olan mağazalarının merkezi konumda ve genelde ana arterler üzerinde konumlandırılmasına dikkat etmektedir. Yürüyüş yolu ya da caddeler üzerinde bulunması istenilen mağazaların en az 8 metre uzunluğunda cephesinin olması ve yüksek giriş olmaması istenilmektedir. Mağazaların teşhir için 80 – 100 metrekare, depolama için 20 metrekare alana sahip olması aranılan özellikler arasında yer almaktadır. Ayrıca mağazalar arasında belli bir mesafe bulunmasına da dikkat edilmektedir. 

Kaya Çiftliği bayilik almak isteyen girişimciler markanın yatırım maliyeti ile ilgili şirket yetkililerinden bilgi alabilmektedirler. Bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinden ya da marka genel merkezinden temin edilen franchise ön bilgi formunu doldurmaları gerekmektedir. Marka yetkilileri tarafından yapılan ön değerlendirme sonucu uygun bulunan adaylar genel merkeze davet edilmektedir. Yapılan karşılıklı görüşmeler sonucunda anlaşma sağlanması durumunda kiralık ya da satılıkmağaza aranması süreci başlatılmaktadır. Marka yetkililerinin uygunluk verdiği mağaza için mimari projeler çizildikten sonra tadilat çalışmaları yapılmaktadır. Mağazanın tadilatı süresince yapılacak olan tüm işlemler Kaya Çiftliği uzman ekipleri tarafından takip edilmekte ve mağaza açılışa hazır hale getirilmektedir.

Kaya Çiftliği Bayilik Avantajları

Kaya Çiftliği bayilik alan girişimcilerine geniş ürün yelpazesi ile farklı bir mağaza konsepti sunmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine hitap eden ürünleri sayesinde geniş bir müşteri kitlesine sahip olan marka, bu özelliği ile bayilerinin yatırım sermayelerini kısa sürede geri kazanmasında da etkili olmaktadır. Kaya Çiftliği mağazalarına lojistik desteği İstanbul Sultanbeyli merkez deposundan sağlamaktadır. Sevkiyatların tek merkezden yapılması sayesinde bayilik alan girişimciler ürün temini konusunda sorun yaşamamaktadırlar. Süt ürünlerinde çok önemli olan soğuk zincirin korunması konusunda büyük bir hassasiyet sergileyen Kaya Çiftliği müşteri memnuniyetinin sağlanmasına da maksimum özen göstermektedir. Kalite, güven ve fiyat politikalarıile müşterilerinin takdirini kazanan marka düzenli AR-GE çalışmaları ile gelişmesine devam etmektedir.

Kaya Çiftliği Bayilik Destekleri

Kaya Çiftliği bayilik alan girişimcilerine mimari ve teknik projelerin çizilmesi, tadilat işlemlerinin yürütülmesi, ahşap giydirme, aydınlatmalar, mağaza içi görseller, elektrik işleri, tabela görsellerinin giydirilmesi,personel eğitimleri, bilgi işlem süreçleri ve açılış organizasyonları konularında destek verilmektedir. Ayrıca; soğutucu dolap, yazar kasa, terazi, salam dilimleme makinesi, vakum makinesi ve soğuk hava deposu temini konusunda da marka tarafından destek sağlanmaktadır.

  1. Şarküteri Ürünleri
  2. Medya

Kaya Çiftliği Bayilik Destekleri

Kaya Çiftliği Şartlar & Koşullar

  • – Dışarıya paket servis agırlıklı işletme 60-70 metrekare konsept – AVM işletme ise 40-80 metrekare konsept – Cadde restoran 80-120 metrekare tercihen bahçeli veya teraslı Tecrübelerimize dayanarak ortalama işletmeye hazır restoranlarımız herşey dahil 100-150 bin civarında mal olmaktadırYatırımcıya bölge koruma alanı tahsis edilir. Diger ücretler konusu karşılıklı görüşmede ele alınacaktır .

Kaya Çiftliği Fotoğraflar

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör