Kaya Çiftliği

Kaya Çiftliği Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kaya Çiftliği Bayilik Açıklaması

Prensiplerimiz belliydi.

Açıkcası herkesin ortak prensipleri aslında. Ama farkımız bu prensiplere yani dürüstlüğe, yani temiz imalata, insan sağlığına dayalı ürünler sunmak gibi ilkelere sımsıkı bağlılığımızdı. Yani tavizsiz bir biçimde öncelikle insan sağlığı ve damak tadı gibi iki önemli faktör hep göz önünde tutularak büyünebileceğini gösterdik ve anladık.

2009'da 10.000 m2 alan ve günlük 200 ton süt işleme kapasiteli yeni fabrikamızı, modern teknolojinin tüm argümanlarını kullanarak faaliyete geçirdik.

Arge, çalışmalarımız tecrübe ve bilgiyle buluştukça, ürünlerimiz daha hassas daha leziz ve daha sağlıklı bir üretim çizgisine oturdu. Gelişen ürün yelpazemizin neden Edirne'de boy verdiğine gelince, şunu düşündük; Kel Aliço o topraklarda yetişen bir dünya devi, 26 yıl boyunca baş pehlivanlığı kimseye vermeyen sağlığın ve gürbüzlüğün timsali.

Dedik ki;

Bu topraklarda var olan mineral ve elementsel zenginlik doğaya ve insana yansıdığında süt, peynir, ayran, yoğurt olup sofralara geldiğinde tüm besleyici ve güçlü sağlık normlarını hayata sunabiliyor. İşte o doğal özelliklerdeki bu topraklardan süzülen Kaya Çiftliği ürünleri tüm yurt sathındaki insanımıza ulaşırken çalışkan, ortak akla inanan, bilgiye açık timlerimiz ile geçen yıl durum değerlendirmesi yaptık. Yeni bir marka yeni bir kurumsal atılımla, yeni kurumsal kimliğimizi belirledik.

''Kaya Çiftliği''

Şimdi ve umarız uzun yıllar bu yeni yüzümüz ile daha kaliteli daha sağlıklı ürünler sunmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Müşterilerimize doğal ve kaliteli kahvaltılık ürünler sunarak sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Kahvaltılık ürünlerde müşterilerimizin ilk tercihi olmak.

Tarihçe

Kaya Çiftliği bizi heyecanlandıran yeni bir isim. Ama biz bu isme ulaşmadan önceki yol hikayemizi sunacağız size. Bizi neden heyecanlandırdığını, neden bu kadar bu isme görev yüklediğimizi bilmeniz için.

Kaya Çiftliği bir yıl öncesine kadar halkımızın ve piyasanın yakından tanıdığı Kaya Kardeşler Peynircilik A.Ş. olarak piyasadaydı. 1980'li yıllarda küçük bir mandıra olarak Edirne'nin İpsala İlçesinde hani gemicilik deyimiyle "vira Bismillah!" üretime başladı.

Gelişim hikayemiz hiçte basit değil. Kendi öz sermayemizle başladı ve öz sermayemizle büyüdü, tanındı, yaygınlaştı ve ulusal bazda üretim yapan, Türkiye'nin dört bir yanına satış noktası oluşturabilen ve diğer toptan piyasasından, hipermarket reyonlarına, şarküterilere ve gıda ürünlerin satışının yapıldığı yere geniş araç filosu ve dağıtım ağıyla profesyonel hizmet verebilen bir kuruluş.

Kaya Çiftliği Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR