John Wayne

Yalı Yatırım Yönetim Markası Çatısı Altında Yer Alan John Wayne Western Restaurant&Amp;Bar Adından Anlaşıldığı Üzere Batı Kasaba Kültüründe Bir Mekan Olarak Tasarlanmış Olup A+Plus Noktalarda Hizmet..

JOHN WAYNE Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* İşletmelerimiz minimum 250 m² kapalı alan 50 m² alana sahip olması gerekmektedir anahtar teslim m² fiyatımız 2,350.00 TL den hesaplanmaktadır.

JOHN WAYNE Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

JOHN WAYNE Bayilik Şartları

Franchising Sistemine Uyum Sağlayabilmeli
Yönetim Tecrübesi Olan
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Güce Sahip Olma
Markanın Değerini En Üst Seviyede Tutmayı Benimsemesi

JOHN WAYNE Bayilik Açıklaması

2 tip çalışma sistemiz bulunmakta olup ;

  1. Master Franchsing
  2. Franchising Şube

Her 2 sistemde EXCLUSİVE   anahtar  teslim  çalışılmaktadır

Master franchising sistemi il distribütörlüğü anlamına gelmektedir. Adayın master franchising

Alması halinde seçmiş olduğu ilde merkez tarafından belirlenen sayıda marka şatışı yapabilir ve  yapılan satıştan elde edilen kar master franchising sahibi tahsil eder master franchising bulunduğu ilde reklam pazarlama ve adaylarla görüşme ve satış yapma yetkisine merkez tarafından belirlenen şartlarda yetkili olup satış sonrası kurulum ve işletmeye alma işlemi tamamen merkez mimarları ve ekipleri tarafından yapılmaktadır.master franchising bulunduğu ilde açılan tüm işletmelerden  aylık net %5 ciro payı alır  almış olduğu ciro payı toplamının %35 payını merkeze öder.

Franchising Şube sistemi belirli bir bölgede belirlenen şube anlamına gelir. Adayın franchsing şube alması halinde belirlenen bölgede açılan şube ve ekibinden sorumlu olur bulunduğu ilde master Franchising Şube master franchise olması halinde master franchise denetiminde olmaması halinde direk merkeze bağlıdır fakat her halükarda hem master hemde Franchising şube sahiplerini merkeze denetleme yetkisine sahiptir.Franchise aylık net %5 ciro payını aylık olarak merkeze ödeme yapar.

İşletmelerimizden ilk 2 ay ciro payı alınmamaktadır. Gerek master Franchise gerekse Franchising şube  adaylarına bölge seçimleri yer seçimleri konusunda uzman kadrosu ile destek vermekteyiz. Her iki sistemde yer alan iş ortaklarımıza 7/24 çağrı merkezli destek ,personel eğitimi ve desteği ,sürekli ar-ge çalışması desteği-ulusal bölgesel ve yerel reklam desteği-sürekli güncel ve tasarım kıyafet desteği vb destekleri standard olarak sunmaktadır.

JOHN WAYNE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR