İstat

İstanbul Halk Ekmek’in Ekonomik Fiyatlar Ile Her Kitleye Hizmet Ulaştırmayı Hedefleyen Vizyonu İstat Ile Birlikte Daha Yukarıya Taşınmakta Ve İstat Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

İSTAT Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

İSTAT Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek

İSTAT Bayilik Açıklaması

İstat Bayilik - Franchising Sistemi

 

İSTAT gıda sektörü içinde faaliyetlerine başladığından beri en uygun fiyata en kaliteli ürünleri müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen politikası ile dikkat çekmektedir. Markanın bayilik sistemi gayet iyi tasarlanmış ve uzun süreli tecrübeye dayandırılan bir şekilde uygulanmaktadır. İSTAT üstün kalitedeki ürünlerini en ekonomik fiyatlar ile müşterilerine ulaştırmak için çalışmalarını sürdürmekte ve bayilerine sağladığı uygun yatırım koşulları nedeni ile İSTAT gıda sektöründe bayilik veren firmalararasında da ön plana çıkmaktadır.  

İSTAT Bayilik Şartları

İSTAT bayilik alan girişimcilerine İSTAT Pastane, İSTAT Cafe-Pastane ve İSTAT Cafe-Restoran olmak üzere üç farklı yatırım alternatifi sunmaktadır. İSTAT Pastane için minimum 55 m2, İSTAT Cafe-Pastane için minimum 110 m2 ve İSTAT Cafe-Restoran için minimum 150 m2 alana sahip lokasyonlar tercih edilmektedir. Mağazanın köşe bir konumda ve çift cepheye sahip olması gerekmektedir. Seçilen mağazada müşteri girişi ve ürün girişi için ayrılmış iki farklı giriş bulunması istenilmektedir. Ayrıca araç parkı için kullanılabilir alanın olması da marka tarafından talep edilmektedir.

İSTAT bayilik taleplerini İstanbul il sınırları için kabul etmektedir. Seçilen konumun toplumun tüm kesimlerine hitap etmesi talep edilmektedir. Toplu taşıma araçlarının durakları ve aktarma istasyonları ile yakın mesafede olması istenilmektedir. Ayrıca İstanbul Halk Ekmek ve İSTAT satış noktalarının en 700 metre mesafede bulunması gerekmektedir. 

İSTAT bayilik almak için gereken yatırım koşulları ile ilgili güncel bilgiler firmadan temin edilebilmektedir. 

İSTAT Bayilik Avantajları

İSTAT bayilik alan girişimciler markanın başarı ile uyguladığı oturmuş bir bayilik sistemi ile ticari hayata atılmanın avantajlarını yaşamaktadır. Marka bilinirliği ve yüksek kalitesi ile sektöründe büyük bir paya sahip olan marka ile işbirliği yapmak İSTAT bayilik alan girişimciler karlılığı yüksek bir işletmeye sahip olma olanağı sunmaktadır. Aynı zamanda yeni girilen bir sektörde karşılaşılması olası riskleri en aza indirmeyi de sağlayan İSTAT bayilik alan girişimciler sürekli büyümekte olan bir zincirin üyesi de olmaktadır. İSTAT bayilik alan girişimcilerine yatırım finansmanı için ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Yüksek müşteri potansiyeline sahip olan İSTAT bayileri satış odaklı kazanç politikasını benimseyen marka sayesinde kendi işlerinin başında durarak gelirlerini de artırabilmektedir. İSTAT ürün ve fiyat standardizasyonu ile bayilik alan girişimcilerine sektörde rekabet edebilme ve sektördeki payını sürekli olarak artırabilme imkanı vermektedir. 

İSTAT Bayilik Destekleri

İSTAT bayilik alan girişimcilerine eğitim desteği sunmakta ve kendi tecrübelerinden yararlanmalarını sağlamaktadır. Promosyon ve reklam çalışmaları ile merkez tarafından bayilik alan girişimcilere de destek olunmakta ve bayilerin karlılığının artırılması hedeflenmektedir. İSTAT bayilik alan girişimcilerine bölgesel franchise yetkisi hak sahipliği vermekte ve bayilerinin karşılaşabileceği tüm olumsuzluklarda acil aksiyon alarak tüm konulardaki desteklerini sürdürmektedir. Ayrıca bayilik alan girişimciye lokasyon tespiti konusunda da destek olan İSTAT, özenle belirlenmiş mağaza konseptinin uygulanması konusunda da İSTAT bayilik alan girişimci ile birlikte hareket etmektedir. İSTAT verdiği destekler sayesinde üretim, ürün geliştirme, pazar araştırması, satın alma, lojistik, sevkiyat,reklam ve diğer pek çok alanda bayilerinin üzerindeki iş yükünü kaldırmaktadır.

Siz de İSTAT bayilik almak için firma yetkilileri ile görüşerek talebinizi iletebilir ve giderek genişleyen bu ailenin bir parçası haline gelebilirsiniz

İSTAT Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR