Isovoll

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Duvar Uygulaması Ürünlerinde Bayilikler

IsoVoLL Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

IsoVoLL Bayilik Şartları

Banka Teminat Mektubu Verebilecek Düzeyde Olunması. inşaat, İnşaat Malzemeleri Veya Yalıtım Endüstrisi Alanlarından Birinde Veya Birkaçında Bulunmuş Olmak Veya Halen Bulunuyor Olmak.

IsoVoLL Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Binalardaki enerji verimliliği iyileştirme çalışmalarında, gelişmiş ülkelerin kullanımını terk etmeye başladığı ürünler yerine; ileri teknoloji kullanılarak hazırlanan IsoVoLL ile tüketicileri buluşturmak amacıyla yola çıktık.

Isı yalıtımı konusunda pazarda birçok seçenekle karşılaşan kullanıcılar, doğru ürün seçimi noktasında yalıtımın önemi ve uygulama sonrasındaki etkileri hakkında, yeterli ve gerçekçi bilgilere sahip olamadıklarından, doğru-yanlış ayrımı yapamadan alışılagelmiş ürünleri tercih etmektedirler. Yalıtım, hem bina ömrü hem de insan sağlığı açısından bakıldığında, hafife alınmayacak kadar önemli bir konudur.

Piyasada yoğun olarak kullanılan klasik ürünlerin kullanım ömürleri, sağlık üzerindeki olumsuz etkileri, yangın durumunda davranışları artık ülkemizde de konunun uzmanları tarafından ciddiyetle tartışılmaktadır. Klasik ürünlerdeki ilk bakışta avantajlı gibi görünen maliyet hesabının, orta vadede ciddi  bir dezavantajlar silsilesine dönüştüğü, bu tür ürünlere kısıtlama getiren gelişmiş ülkelerdeki tecrübelerle sabittir.

Tek bir uygulama ile bina ömrü boyunca ısı, su, ses ve yangın yalıtımı sağlayan IsoVoLL, klasik rakipleri ile karşılaştırıldığında, tüm yalıtım ürünlerinden çok daha hesaplı ve avantajlı bir yatırım olarak öne çıkmaktadır. IsoVoLL’un üstün dayanıklılığı, etkin verimliliği ve sağlıklı olması hesaba alındığında binanız ve kendiniz için en iyi seçenektir. unutulmaması gereken konu, klasik ürünler kullanıldığında birkaç yıl sonra yalıtım konusu tekrar gündeminize gelecektir.

IsoVoLL Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR