1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. IsoVoLL

IsoVoLL

IsoVoLL bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, IsoVoLL bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Insaat ve Yapi Malzemeleri

Hakkımızda

Binalardaki enerji verimliliği iyileştirme çalışmalarında, gelişmiş ülkelerin kullanımını terk etmeye başladığı ürünler yerine; ileri teknoloji kullanılarak hazırlanan IsoVoLL ile tüketicileri buluşturmak amacıyla yola çıktık.

Isı yalıtımı konusunda pazarda birçok seçenekle karşılaşan kullanıcılar, doğru ürün seçimi noktasında yalıtımın önemi ve uygulama sonrasındaki etkileri hakkında, yeterli ve gerçekçi bilgilere sahip olamadıklarından, doğru-yanlış ayrımı yapamadan alışılagelmiş ürünleri tercih etmektedirler. Yalıtım, hem bina ömrü hem de insan sağlığı açısından bakıldığında, hafife alınmayacak kadar önemli bir konudur.

Piyasada yoğun olarak kullanılan klasik ürünlerin kullanım ömürleri, sağlık üzerindeki olumsuz etkileri, yangın durumunda davranışları artık ülkemizde de konunun uzmanları tarafından ciddiyetle tartışılmaktadır. Klasik ürünlerdeki ilk bakışta avantajlı gibi görünen maliyet hesabının, orta vadede ciddi  bir dezavantajlar silsilesine dönüştüğü, bu tür ürünlere kısıtlama getiren gelişmiş ülkelerdeki tecrübelerle sabittir.

Tek bir uygulama ile bina ömrü boyunca ısı, su, ses ve yangın yalıtımı sağlayan IsoVoLL, klasik rakipleri ile karşılaştırıldığında, tüm yalıtım ürünlerinden çok daha hesaplı ve avantajlı bir yatırım olarak öne çıkmaktadır. IsoVoLL’un üstün dayanıklılığı, etkin verimliliği ve sağlıklı olması hesaba alındığında binanız ve kendiniz için en iyi seçenektir. unutulmaması gereken konu, klasik ürünler kullanıldığında birkaç yıl sonra yalıtım konusu tekrar gündeminize gelecektir.

  1. Duvar Uygulamaları

IsoVoLL Bayilik Destekleri

IsoVoLL Şartlar & Koşullar

  • : Anahtar Teslim Başlangıç Yatırım Bedeli: 90.000 TL - 120.000 TL Franchise Bedeli: ilk 5 frannchise için yok.

IsoVoLL Fotoğraflar

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör