İnter Patent

İnter Patent Marka Patent Konusunda Yurt Içi Ve Yurt Dışında Danışmanlık Hizmeti Vermektedir. 2007 Yılında Kurulan Firmanın Genel Merkezi İstanbul’Dadır. Avukat, Reklam Ajansı, Mali Müşavir Gibi Iş..

İNTER PATENT Bayilik Şartları

İş Sahipleri, Geniş Portföyü Olan Kurum Yada Kuruşlar, İyi İş Yapış Biçimine Dayalı Her şeyin şeffaf Olasına özen Gösterilmeli,

İNTER PATENT Bayilik Açıklaması

İnter Patent Türkiye de 15 şehirde faaliyet yürütmektedir. Çözüm ortakları sayesinden ilgili şehirlerde bizzat hizmet vermekte olup Genel Merkezimiz İstanbul dadır.

İş Ortaklığımız herhangi bir sermaye gerektirmeyen Avukat, Mali Müşavir, Reklam Ajansı gibi geniş portföye sahip iş sahipleri zorlanmadan yapabileceği ve bu çalışmada edilen gelirlerin yarı yarıya kazanç formülü üzerinden değerlendirilmektedir. Ön görüşmeyi Kaan Atagün ile telefon da gerçekleştirip ardında ardından konunun durumuna göre yüzyüze görüşülecektir. 

Öncelikle Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, bilginin hızlı ve doğru bir şekilde müşteriye aktarılmasının önemine verdiğimiz gibi çözüm ortaklığı yapacağımız firmanın yada şahsında bu konuda özenli olması ilk tercihimiz. 
 

İNTER PATENT Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç