1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Gıda
  3. İnceler Kuruyemiş Bakliyat

İnceler Kuruyemiş Bakliyat

Nevpa Gıda Ltd Şti

Gıda

KURUMSAL

Sektöründe Türkiye'nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan NEVPA GIDA Sanayi Ltd. Şti. kendi sektöründe renkli, yenilikçi ve güçlü simalardan biri konumundadır. Bakliyat üretiminde ülkemizin tanıdığı özel lezzetlerin üreticisi olma niteliğiyle yılların verdiği tecrübeyi ürün kalitesiyle birleştirip tüketicisiyle buluşturan firmamız yaklaşık 67 yıldır, her yıl gelişen bir ivme ile çalışmalarına yön vermektedir. 

Ürünün girişinden paketlenmiş bir biçimde pazara sunumuna kadar eksiksiz bir sorumluluk anlayışını uygulamaya koyan ve tüm makine parkını uluslararası akreditasyona sahip son teknoloji ile donatan firmamız, bugün geldiği noktada hedefleri doğrultusunda özellikle tüm Türkiye'de yoğun bir biçimde pazarlama aktivasyonlarını yürütmekte ve müşterilerine en hızlı ve en uygun çözümleri üretebilme dinamizmine ulaşmış bulunmaktadır. 

Endüstriyel hayata 1943 yılında adım atan markamız, bugün üstün teknolojisinin bir avantajı olarak, 6.500 m2 kapalı 5.500 m2 açık alan üzerine kurulmuş tesislerinde 20'yi aşan çeşidiyle ISO 9000 ve ISO 22000 kalite standartlarına üretimler gerçekleştirmektedir. Her biri kendi kategorisinde lezzet ve kalite öncüsü olarak kabul gören tüm çeşitler, ham maddesinden üretim proseslerine, ambalajından satış noktalarına, tüketicisine sunduğu vazgeçilmez damak alışkanlığıyla, geleneksel Türk tadı olarak ülkemizin birçok bölgesine gerçek kaliteyi taşımaktadır. 

Bugün NEVPA GIDA tam 67 yaşında... Yarım asırdır değişmez kalite yaklaşımıyla ve nesilden nesile uzanan bir lezzet dünyasında aynı heyecanla, aynı özveriyle, aynı sevgiyle ve yılları geride bırakan tecrübesiyle… 

Bu güç sevginizle artan bir ivme ile daha da büyüyecek. Birlikte büyük başarılara ulaşmak ümidiyle…

  • rün / Hizmet Kapsamı: Gıda , Kuruyemiş , Bakliyat
  • Kuruluş Yılı : 1943
  • Toplam Çalışan Sayısı: 50
  • Merkez Ülke: Türkiye
  1. Kuruyemiş
  2. Unlu Mamuller

İnceler Kuruyemiş Bakliyat Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

İnceler Kuruyemiş Bakliyat Şartlar & Koşullar

  • Görüşme sırasında paylaşılacaktır.

İnceler Kuruyemiş Bakliyat Fotoğraflar

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör