İkizin

İkizin Bayilik Açıklaması

İkizin Bayilik

 İkizin Bayilik ve Bayilik Başvurusu İkizin Bayilik Hakkında : İkizin Teknoloji İkizin Teknoloji 2013 yılında başladığı Ar-Ge çalışmalarını başarı ile tamaladıktan sonra 2014’te ilk mağazasını Özdilek Park İstanbul AVM’ de ve ikinci mağazasını daha büyük kitlelere ulaşma politikası ile İstanbul Forum AVM’de açarak halkımıza eşsiz ve kişiye özel bir ürün olan İKİZİN ile hizmet vermeye başlamıştır. İkizin Teknoloji yenilikçi 3 boyutlu tarama baskı teknolojisi ile kişiye özel biblo, büst, çerçeve ürünleri üretmekte ve müşterilerini geleceğe hazır ve değerli hissettirmektedir. 

İkizin Bayilik ve Bayilik BaşvurusuKurumsal müşterilerimizin proje, organizasyon, şirket içi etkinlikleri, bayi toplantıları ve ürün lansmanlarında fark yaratmak adına İkizin Express tarama sistemi ile hizmet vermekte ve çözüm ortaklığı sunmaktayız. Etkinliğinizde siz de katılımcılarınıza;

  • Eşsiz bir deneyim yaşatabilir,
  • Zamanı durdurabilir,
  • Geleceğin teknolojisi ve ikizleri ile tanışmalarını sağlayabilirsiniz.

Siz de bu tür etkinliklerde müşterilerinize çözüm oluşturan bir ajans iseniz, İKİZİN ile müşterilerinizi bu deneyime davet edebilirsiniz. Bu konuda sunduğumuz çözüm, proje ortaklığı ile ilgili daha detaylı bilgi ve kurumunuza özel fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkizin Bayilik Almak

NEDEN İKİZİN EXPRESS?

  • Sermayesi AZ, Kazancı ÇOK Bir Bayilik Sistemi!…
  • Pazarda ilk ve tek olmak her zaman bilinirlik açısından fayda sağlamıştır. Bilinen bir marka olmak ise teknolojiyi hızlı geliştirmek ve kullanmak adına oluşacak rekabette fark yaratmaktadır.
  • Artan arama hacmi ile şimdilik bakir olan bu pazarda hızlı davranarak, yüksek kar etme fırsatına ne dersiniz?
  • İşletmenizdeki küçük bir alana minimum maliyetlerle entegre olabilecek bu sistem ile kısa sürede siz de kara geçebilirsiniz.

İkizin Bayilik Başvurusu İçin

İkizin Bayilik, İkizin Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirler.

 

 

İkizin Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR