İhsan Kuruyemişleri

İhsan Kuruyemişleri Bayilik Açıklaması

İhsan Kuruyemişleri Bayilik

 İhsan Kuruyemişleri Bayilik ve Bayilik Başvurusu

 İhsan Kuruyemişleri Bayilik Hakkında Açıklama : KURUYEMİŞİN ÖNCÜ FİRMALARINDAN OLAN TADAA VE İHSAN OLARAK İKİ MARKAYLA MÜŞTERİLERİNE HİZMET VEREN FİRMAMIZ, KENDİ SERVİS AĞIYLA MÜŞTERİLERİNE EN İYİ HİZMETİ SAĞLAMAKTA. İhsan Kuruyemiş, 1980 yılında, kuruyemiş ve şekerleme imal etmek amacıyla Gaziantep'te faaliyetlerine başlamıştır. Bugün ikinci kuşak temsilcileri ile birlikte Kuruyemiş sektöründe büyüyerek hizmet veren markalardan biri haline gelmiştir. 

İhsan Kuruyemişleri Bayilik ve Bayilik Başvurusu Dünya standartlarında, yüksek kalitede ve hijyenik koşullarda üretim yapmak İhsan Kuruyemiş'in marka değerlerinin başında gelmektedir. Üreticiden aldığı birinci kalite hammaddeyi son teknolojiye sahip makinelerden oluşan üretim hattında el değmeden işliyor, paketliyor ve en taze haliyle tüketicilerine ulaştırıyor.

Kuruyemiş'in işlenmesi, satın alımından, tadımına, kavrulmasından paketlenmesine dek her aşamasında ayrı bir ustalık, bilgi, tecrübe, birikim ve incelik ister. Bu ürünlerin işlenmesi sürecinde yaşanan hijyen ve kalite sorunları, firmamızı yeni bir arayışa yönlendirmiştir. 2005 yılında yeniden yapılanan firmamız, Kuruyemiş işleme sürecini, üretimden başlatıp son ürünün kolilenmesine kadar entegre bir işletme süreci oluşturmuştur.

Tamamen hijyen mekanlar ve modern teknolojilerle donatılmış 2012 yılında bitimi tamamlanan yeni fabrika binası inşa edilmiştir. Geniş filosuyla tüketicilerine üretimin'den son teslimatına kadar kendi yapan firmamız bugun ülkemizin ve dünyanın önde gelen üreticilerinden olup, kuruyemiş ihtiyacına zamanında cevap vermektedir. 

Firma ismi: İHSAN GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Bayi

Franchise Şube Sayısı: 4 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması 

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: GÖRÜŞÜLÜR..

 

İhsan Kuruyemişleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR