İdunus

İdunus Bayilik Açıklaması

İdunus Bayilik

İdunus Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: İDUNUS INK; püskürtmeli yazıcılar için özel olarak üretilmiştir. Yüksek çözünürlükte fotoğraflar basmanıza olanak sağlar. İdunus Kartuş Dolum Mürekkepleri ile ve dahili bir Tank sisteminde bile kullanabileceğiniz ultra yüksek kapasiteli idunus ink mürekkep kalitesiyle birlikte kolay ve rahatlıkla profesyonel kalitede baskılar sunar Yazıcınız da yazıcı kafası tıkanması, çizgili baskı veya soluk renk sorunları yaşamak istemiyorsanız sorunsuz Yüksek çözünürlükte fotoğraflar basmanıza olanak sağlar. idunus mürekkep Hindistan ürünüdür Distribütörlüğünü zara kimya yapmaktadır. 

İdunus Bayilik ve Bayilik Şartları Firma ismi: idunus Bayi - Franchise Şube Sayısı: 5Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama 

İdunus Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Kimler bayi olabilir? Ürünlerimizi Sektörde Tanıtımını Yapmayı hedefleyen Fatura kesebilen vergi levhasına sahip tüm işletmeler olabilir. 

Bayilik için şartlar nelerdir?

 En az 200 TL. ürün almanız durumunda firmamızla iletişime geçerek bayiliğiniz onaylanacaktır. Bayimiz bizimle çalıştığı süre boyunca rakip firmalarımızın ürünlerini Tedarik etmemeleri arz edilir.

ZARA KİMYA. San. ve Tic. Ltd. Şti. Bayilik Şartnamesi Üzerinde anlaşılan ürün Fiyat listesi hizmet verilen bölge ve belirtilen Satış hacmine göre sözlü olarak belirlenecektir. Sözlü olarak belirlenen Bayi Satış hacmi Artışı durumunda üzerinde anlaşılan fiyat listesi için ek bir sözleşme daha düzenlenecektir. Başvuru sahibinin 12 ay boyunca vaad edilen hedeflere ulaşamaması durumunda ZARA KİMYA. San.ve Tic. Ltd. Şti. Sözleşmedeki yükümlülüklerden muaf tutabilir.

 

İdunus Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR