Idn Yazılım Ve Danışmanlık Hizmetleri

IDN Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Açıklaması

IDN Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Bayilik

IDN Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Hakkında : IT sektöründe her zaman öncü firma olmayı başarmış ve IT sektörüne yön vermiş bulunmaktayız. IDN Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri olarak yeni açılmış bir firma olmamıza rağmen, çalışan ekibin uzun süre alanlarında deneyimli, yeni teknolojileri takip edip geliştirilen yazılımlarda üst düzey yazılım teknikleri kullanılmaktadır.  

 idn yazilim ve-danismanlik hizmetleri bayilik veriyor Bu şekilde sektörün zirvesinde kalmayı her zaman başardık. Uluslararası sertifikasyona sahip ekibimiz ile anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Her zaman önceliğimizi, müşteri ve müşteri adaylarımızın memnuniyeti üzerine kurmaktayız. Her zaman sunulan çözümlerde fark yaratarak sizin bize olan güveninizin karşılığını sonuna kadar verdiğimize inanıyoruz. 

Firma ismi: IDN Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

IDN Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Halihazırda bir bilişim bilgisayar bt firması ya da bu sektörlere yakın satış yapan bir firma olması. Bayilik Destekleri : Genel teknik ve satış destekleri imkanları sağlanacaktır. 

Bayilik Yatırım Maliyeti : yok

 

IDN Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR