İder

İlk Mağazasını 2003 Yılında İstanbul’un Kazasker Ilçesinde Açan İder; Franchise Vermeyi Sürdürüyor.

İder Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

İder Bayilik Şartları

Mobilya Sektöründe Tecrübesi Bulunmak
İşlek Caddelerde Ferah Ve Geniş Mağaza Bulmak
Gerekli Yatırım Bedeline Sahip Olmak
Teminat Gösterebilmek
Ticari Sicili Temiz Olmak
Müşteri Odaklı Hizmet Sunmak

İder Bayilik Açıklaması

İder Mobilya Bayilik

 

Mobilya sektöründe alınan bayilikler karlılığı ile girişimcileri cezbediyor. Müşteri odağından hizmet veren yatırımcılar kısa sürede yatırımlarını amorti edebiliyor. 

Yemek odası, yatak odası, oturma grupları ve çeşitli mobilya parçaları üreten; 2003 yılından bu yana sektörün en iyileri arasında yer almaya başlayan İder; mobilya sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerin yakın markajında. Türkiye genelinde bayilik veren firmalar arasında yer alan marka; girişimcilere sunduğu yüksek karlılık ve tüketicilerin beğenisini toplayan kreasyonları ile adını duyurmaya başladı. Her zevke ve ihtiyaca çözüm üreten zengin ürün yelpazesiyle evini yenilemek isteyen ya da yeni evini kişiselleştirmek isteyenlere hitap eden İder mobilya bayilikleri hakkında hazırladığımız bu yazımızda mobilya sektörü ve İder franchise özelinde bilgi aktaracağız. 

Siz de her zaman kar getirecek bir sektörde kendi işinizi kurmak istiyorsanız İder bayilik şartları, İder bayilik başvurusu ve İder bayilik süreci ile ilgili hazırladığımız bu yazımızda detaylı bilgiler bulabilirsiniz. 

İder Bayilik Şartları

İder bayilik veren ve bayilerini özenle seçen firmalar arasında yer alıyor. İder franchise ücreti ve İder bayilik yatırım bütçesi ile ilgili net bir bilgi bulunmasa da marka yatırımcılarından teminat gösterilmesini bekliyor. Gerekli yatırım bütçesine sahip olan girişimciler İder mağazası açarak karlı ve prestijli bir iş sahibi olabiliyor. 

İder bayilik almak için markanın beklentilerini karşılayacak mağazaların da bulunması gerekiyor. Geniş yüz ölçümü olan; yaya trafiğinin yoğun olduğu ve marka değeri yüksek konumlarda bulunan mağazalar İder yetkilileri tarafından onaylanıyor. 

İder mobilya bayilik almak için firma yetkililerinin farklı şartları da bulunuyor. Yatırımcının ticari sicilinin temiz olması, müşteri memnuniyetine önem vermesi, katlı mağazaların önceliklendirilmesi, personel seçimine özen gösterilmesi, sektör tecrübesinin bulunması, girişimci ruha sahip olması ve işlere sahip çıkılması da bekleniyor. Tüm bu şartları yerine getiren girişimciler İder bayilik almak için teminat gösterebildikleri takdirde firma ile iş ortaklığı kurabiliyor. 

İder Bayilik Almanın Avantajları

İder bayilik almak demek mobilya sektörüne yatırım yapmakla aynı anlama gelir. Mobilya ihtiyacının sürekliliği, İder markasının bilinirliği ve İder ürünlerinin çeşitli olması yatırımcıların en önemli avantajlarından biri olacaktır. Mobilya almak isteyen yeni evliler ya da evlerini yenilemek isteyenler İder mağazalarında yüksek kaliteli hizmetlerle karşılandıkları takdirde yatırımcıların karlılığı garanti altına alınacaktır.

Girişimci, personel seçimine dikkat ederse müşterilerine yatak odası, yemek odası, köşe takımı, sehpa, tv sehpası, berjer, ayna, tamamlayıcı mobilya ürünleri, tv ünitesi, raylı dolaplar ve daha fazlasını sunabilir.  Her ürün grubunun karlı olması, farklı bütçelere hitap edilen fiyat gamları girişimcilerin artısı olarak ön plana çıkar. 

İder bayilik alan girişimcilere kapsamlı destekler sunmayı da ihmal etmemektedir. Her ne kadar marka bilinirliği en önemli reklam aracı olsa da marka reklam ve pazarlama, eğitim, yer seçimi, bölge koruması ve personel temini gibi desteklerle de girişimcilerin işini şansa bırakmamaktadır. 

Siz de mobilya sektöründe bayilik almayı düşünüyorsanız İder yetkililerine ulaşmak için İder bayilik başvuru formunu doldurabilir yetkililerle bayilik şartları hakkında detaylı görüşmeler yapabilirsiniz. Her iki tarafın bayilik koşullarında anlaşması ile karlı, düzenli gelir getiren ve prestiji yüksek bir işin sahibi olabilirsiniz. 

 

İder Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR