Humay In.de.co

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Duvar Uygulaması Ürünlerinde Bayilikler

Humay In.De.Co Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Hazırlanan tasarım ve seçilecek ürün grubuna göre değişiklik gösterecek olup MİN. 50.000 TL MAX. 100.000 TL Dir.

Humay In.De.Co Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Humay In.De.Co Bayilik Şartları

Humay İn.de.co Bayisi Olabilmek İçin En önemli Nitelik İçmimarlık Ve Dekorasyon Alanlarında çalışmış Olmak Ve Bu İşe Gönül Vermiş Olmaktır. bulunduğu İl/ilçede Perakende Satışı Olabilecek Ve Tabela Görünürlüğü Yüksek Bölgede Minimum 100 M2 Dükkan/mağaza Olması yerinde ön ölçüm Ve Röleve Alabilecek Ve Bilgisayar Ortamına Aktarabilecek En Az 1 Teknik Elemanın Ve Perakende İşini Yürütebilecek 1 Satış Elemanı İstihdam Edebilecek Olması. seçilen Bölgenin şartlarına Göre Analiz Yapılarak Grup şirketinin İçindeki öncelikli Markalar Belirlenecektir.

Humay In.De.Co Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Sizin için düşünüyor, tasarlıyor, uyguluyoruz. Sloganı ile 2008 Yılında, hayallerdeki yaşam alanlarını hayata geçirmek üzere kurulduk, bir çok devlet kurumu projesi yanı sıra pek çok özel müşterimizin yaşam alanlarına imzamızı attık. Ekonomik, ergonomik, fonksiyonel tasarımlar üzerinde yürüdük, müşterilerimizden alınan psikolojik etkenleri, tasarımlara yansıtarak tasarımın hikayesini kurguladık. Hedefimiz, geçmişten gelen birikim ve hayal gücünün sınırsızlığını projelerimizde yaşamak ve yaşatmak.

HAYAL ETTİKLERİNİZ ÇİZGİLERİMİZDE, ÇİZGİLERİMİZ MEKANLARDA...

'' İçmimarlık; insanların gereksinimlerini karşılamak amacıyla belirlenmiş mekanların pratik estetik ve sembolik işlev açılarından ele alan, insanların fiziksel ve ruhsal özelliklerine ve eylemlerine uygun olarak mekanları biçimlendiren bir meslek alanıdır. ''

 

Humay In.De.Co Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR