Homyy Dondurma

Homyy Dondurma Bayilik Açıklaması

Homyy Dondurma Bayilik

Homyy frozen yoğurt Franchise sistemimizde 12 değişik tat frozen yoğurt menüsü bulunmakta ve bu menülere destekleyen taze meyva barımızda 12 değişik mevsim meyveleri ile kuru meyva çeşitlerimizin yanı sıra 16 değişik reçel ve bal guruplarımız la müşterilerimize değişik tatlar sunarak zengin satış fırsatları yakalamaktayız. 

Homyy Dondurma Mağazası Bayilik Sistemi ve Şartları

Mağaza modeli frozen yoğurt franching sistemi minimum 2 makineli 50 m2 ve üzeri olarak kurulabilir.Maksimum 6 makineli olarak mağazaların m2 sine göre değerlendirilerek kurulur. Yatırım maliyeti sistemin kurulacak olduğu mağaza mekan üzerinde çalışma yapılmadan tam olarak belirlenememekle birlikte ortalama yatırım maliyeti 2 makine ile 50 m2 mağaza 50.000 EURO civarında yatırım maliyeti düşünülmektedir. Yatırım Maliyeti makine sayısına ve mağaza m2 sine göre değişmektedir. Maksimum 6 makineye kadar konsept kurulur. 6 makineli konsepler kurulurken 150 m2 altında düşünülmemekte ve m2 artması durumunda maliyetlerde artmaktadır. Tahmini olarak 6 makineli 150 m2 ile 300 m2 arasındaki bir mağaza maliyeti 200.000 EURO civarında bir maliyet getirmektedir.

Bu Hesaplamalar tahmini rakamlardır.Yer belirlemeden ve tam olarak ekspertiz yapılmadan gerçek rakamlar belli olmamaktadır. Mağaza ve Avm ler için geliştirmiş olduğumuz Sabit konseptimiz, işletmenin müşteri kapasitesine göre 2 değişik makine modeli ile uygulanabilinir. Müşteri yoğunluğu orta ve düşük olan mekanlarda HM 316 Model makineler, Müşteri Kapasitesi yoğun olan mekanlar için üretim kapasitesi çok seri olan HM 416 model makineler kullanılmaktadır. Makine kararı sistemin kurulacak olduğu mekan araştırılarak karar verilecektir. Makine seçimi de yatırım maliyetlerini etkilemektedir.

Homyy Dondurma Stand, Kiosk Bayilik Sistemi ve Şartları

Avm ve Küçük Mağazalar için 10 ile 25 m2 alana ihtiyaç duyulmaktadır.Makine konseptinin kendi kurulduğu yer 5 m2 olup dış kısmına kurulacak olan koruma bandı ve oturma bankolarının oluşturulması için alana ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca taze meyvelerin yıkanması, kesilip hazırlanması için küçük bir mutfak ihtiyacı olacaktır.Bunların tamamının oluşturulması için öncelikle konseptin kurulacak olduğu yerin durumu değerlendirilerek karar verilecektir.Bu konseptimizin tahmini yatırım bedelleri ise 40.000 ile 60.000 EURO olarak değişmektedir.

Bu vermiş olduğumuz yatırım bedelleri sadece tahmini rakamlardır, gerçek rakamların çıkartılması için öncelikle yer tespitinin yapılıp ekspertizin yapılmasıyla gerçek rakamlar ortaya çıkacaktır. Mağaza ve Avm ler için geliştirmiş olduğumuz HM 12 Döner konseptimiz, işletmenin müşteri kapasitesine göre 2 değişik makine modeli ile uygulanabilinir. Müşteri yoğunluğu orta ve düşük olan mekanlarda HM 316 Model makineler, Müşteri Kapasitesi yoğun olan mekanlar için üretim kapasitesi çok seri olan HM 416 model makineler kullanılmaktadır. Makine kararı sistemin kurulacak olduğu mekan araştırılarak karar verilecektir. Makine seçimi de yatırım maliyetlerini etkilemektedir.

 

Homyy Dondurma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR