1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ürün Bayilikleri
  3. Hijyen Box

Hijyen Box

Türkiye de İlk ve tek olan Hijyen Box Su Sebillerinin ve Damacana Su Pompalarının Temizlik ve Dezenfektesi için kullanılması gereken ihtiyaç olan tüm malzemeleri içerir bir set tir.

Ürün Bayilikleri

10000 ₺

* Hijyen Box Damacana su sektöründe yaklaşık 20 yıllık tecrübesi bulunan firmamızın sektördeki ihtiyaçları gözlemlemesi ve insanların temiz, sağlıklı ve güvenli su ihtiyacının karşılanması amacı ile mevcut yaklaşık 1000 su markası ve fabrikası mevcut olan Türkiye de ambalajlı su sektörünün gelişmesi sonucu ihtiyaç olan sıcak soğuk su sebili, damacana su pompası gibi sektöre ait ve ayrılmaz bir parçası durumuna gelen aparatların temizlik ve dezenfekte sorununa çözüm olacak Hijyen Box Su Sebili Temizlik Ve Hijyen Seti - Hijyen Box Damacana Su Pompası Temizlik ve Dezenfekte  Setini üretmiştir . Her su fabrikasının her ilde,ilçede ve mahallede bayiliklerinin bulunması sektörün ne kadar devasa bir sektör olduğunun göstergesidir. Yurt dışından getirilenler ile birlikte Türkiye de Vestel,Arçelik,Beko,Bosch,Dijitsu,Kale,Dawn,Uğur ve benzeri markalar ile üretilen ve satılan ayrıca yeni bir ürün olan su arıtma cihazına bağlanan sebilleri de düşündüğünüzde ülkemizdeki sebil sayısının çok yüksek sayılara ulaştığını ve her geçen gün arttığını, su sebilinin bulunmadığı ev-iş yerlerinde mutlaka damacana su pompasının bulunduğunu göz önünde bulundurduğunuzda her evde ve iş yerinde ihtiyaç olan aynı zamanda periyodik zamanlarda tekrarlanması gereken bir işlem olması dolayısı ile sürekli kullanımın ve tedariğinin  gerektiği bakir bir pazardır.

* Hijyen Box ın  her ilde sadece bir yetkili bayisi olup, ihtiyaç halinde ilçe bayilikleri il bayisine bağlı olarak oluşturulacak ve bu bayiler il bayisinin sorumluluk ve insiyatifinde olacaktır .

* Her İl bayisi bulunduğu ilde Hijyen Box ile ilgili yapması gereken aktiviteleri aksatmaması şartı ile  başka işler de yapabilir.

 

  1. Temizlik Ürünleri
  2. Çiğ Köfte

Hijyen Box Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Hijyen Box Şartlar & Koşullar

  • Cadde üzeri boş bir dükkan tutulması
  • Markamızın iç dış görselleriyle dükkanın donanması

Hijyen Box Fotoğraflar

Ürün Bayilikleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör