Hediyepaketim.com

Hediyepaketim.Com Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Min. Stok Yatırımı: 5.000 TL m2 Başına Düşen Maliyet: 500 TL Min. Toplam Maliyet: 15000 TL + KDV

Hediyepaketim.Com Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Hediyepaketim.Com Bayilik Açıklaması

Hediyepaketim Com Hakkında

HediyePaketim.com, ofisinizden hatta evinizin konforundan ayrılmadan, saatlerce yorulmanıza gerek kalmadan, sevdiklerinize zevkle hediye seçip göndermenizi kolaylaştıran, güvenli bir internet mağazasıdır.

HediyePaketim.com yüzlerce ilginç hediyeyi stoktan aynı gün gönderir. Kişiye özel hediyeleri en uygun fiyat garantisi ile 48 saatte teslim eder.

Hızlı ve modern alt yapısı sayesinde binlerce ürünü birkaç dakikada fiyata, konuya, duruma ve yaş aralığına göre eleyip, kısa zamanda sıra dışı sürprizler hazırlamanıza yardımcı olur ve beğendiğiniz o güzel hediyeyi tam zamanında yerine ulaştırır.
Dünyada hızla yayılan bu alışveriş türünü size ülkenin en güçlü bankalarının güvenlik sistemleriyle(örneğin kredi kartı numaranız bankadan başka kimse tarafından görülmeden) ulaştırıyoruz. Ayrıca hediyepaketim.com diğer bütün kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve kimseye satmamayı kesinlikle garanti eder.

Bütün bunları yaparken en belirgin ve üstün hedefimiz ise sizin en memnun şekilde aradığınız O hediyeyi bulmanızı sağlamaktır.
Bayilik Şartları : HediyePaketim.com olarak her zaman için girişimcileri destekliyoruz. En uygun koşullarla ve gerçekten sizi şaşırtacak desteklerle eğer siz de HediyePaketim.comun güçlü markasının ardında bir mağaza kurmak yada AVM ler de stand açmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Gerekli isteği gönderdikten sonra Bayi Sorumlusu arkadaşlarımız başvurduğunuz bölgeye göre en kısa zamanda sizinle irtibata geçecekler ve gerekli tüm bilgileri sizinle paylaşacaklar…. Bugün siz de bu fırsata ortak olabilirsiniz….marka bedeli,,reklam bedeli gibi ücretler istenmemektedir. Adayın işletme başında bulunması gerekiyor veya adayın güvendiği bir yakınının işletme ile ilgilenmesi bekleniyor.

Hediyepaketim.Com Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR