Hb Waffle

HB Waffle Bayilik Açıklaması

HB Waffle Bayilik

HB Waffle Bayilik Hakkında : Hb waffle 22 nisan 2013 te Karamanda dükkan konsepti ile hizmet vermeye başlamıştır. Meyveler Çikolata dondurma ve kuruyemişlerle sağlık ve enerji dolu bir menü oluşturarak çikolatalı fondü, sıcak çikolata sıcak ve soğuk içecek çeşitleriyle menümüzü zenginleştirdik. Ürünlerimizi en kaliteli en taze meyvelerden üretiyoruz. " Hiçbir zaman kalitesiz malzemelerle lezzetli bir ürün yapılamaz. " felsefesiyle hareket ediyoruz. 

 HB Waffle Bayilik ve Bayilik Şartları Hb waffle  öncelikli hedefi Türkiyede prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchisinig ağıyla tüm Türkiye'ye hbwaffle lezzetini taşımak. hbwaffle koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka. Uluslararası tüm trendleri ve gelişmeleri takip eden, konsept ve standardını koruyarak büyümeyi hedefleyen hbwaffle  müşterilerine ince ayrıntılarda bile fark sunmayı amaçlıyor. 

FİRMA İSMİ: HB WAFFLE

 BAYİLİK KATEGORİSİ: WAFFLE

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

HB Waffle Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: KURUMSAL YAPIYA AYAK UYDURABİLMENİZ VE MARKAMIZI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDEBİLMENİZ GEREKMEKTEDİR.

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

HB Waffle Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR