Halley Pof Oyuncak

Halley POF Oyuncak Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Halley POF Oyuncak Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Halley Hediyelik Eşya ve Oyuncak Sanayi 1993 yılında bir alışveriş merkezinde perakende satışı ile başlayan serüvenimiz, oyuncak sektöründe AVM lerde ilk olarak öncülük yapmıştır. İlk başlarda sadece kendi ürün tedariki için üretim yapan firmamız ürünlerimizin yoğun beğeni toplaması üzerine üretim ve geliştirme kulvarlarını hızla genişletmiş ve bugünkü konumuna gelmiştir. Pelus Oyuncak imalatı konusunda 2000 yılından bu yana “Halley” markası adı altında üretimlerimiz devam etmektedir.her geçen gün artan yenilikçi ve insan sağlığını önemseyen kalitemiz ile peluş imalatı konusunda Adım adım yukarılara doğru tırmanmaktayız.

Her geçen gün artan ihracatımız ile imalat sevdamız katlanarak büyümektedir. Kalite- fiyat dengesini kurarak olabilecek en uygun fiyat politikası ile rekabet dengesini kurmaktayız. Peluş imalatında, eleştirilere açık önce insan sonra kazanç vizyonu ile aşkımız büyümeye devam edecektir.

Ayrıca,Oyuncak sektörünün içerisinde ithalat, toptan ve perakende konularında faaliyet göstermekte, TÜRKİYE genelinde 1000’i aşan Benzin istasyonlarına Oyuncak konusunda raf takibi yaparak hizmet vermekteyiz.

Ürün yelpazemizin içerisinde her boy rengarenk peluş çeşitleri, kız-erkek oyuncak grupları, kumandalı arabalar, bebek çeşitleri, , koleksiyon metal arabalar, çek bırak metal arabalar, lisanslı peluş grupları ve lisanslı diğer gruplar, grup oyunları, okey, tavla ,oyun kağıtları, pilli oyuncaklar ve sayamadığımız daha yüzlerce sürekli yenilenen çeşitlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Halley POF Oyuncak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR