1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Pastane, Tatli ve Dondurma
  3. Hacı Sayid

Hacı Sayid

Yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada tanınan ve talep edilen bir marka olmayı hedefleyen Hacı Sayid bayilik vermeye devam etmektedir.

Pastane, Tatli ve Dondurma

Hacı Sayid Bayilik  

Hacı Sayid gıda sektörü içerisinde yer aldığı ilk günden itibaren insanı merkez alan ilke ve değerleri doğrultusunda faaliyet göstermektedir. Profesyonellik, kalite, servis ve dürüstlükten ödün vermeyen marka belirlediği yüksek standartlar ile gıda sektörü öncüleri arasında yer almaktadır. Hacı Sayid yenilikçi yaklaşımlarından dolayı gıda sektörü bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 

Müşterilerine kaliteli ürünler sunarak müşteri bağlılığını artırmayı planlayan Hacı Sayid hem ülkemizde hem dünyada talep edilen bir marka olmak yolundaki çalışmalarını devam ettirmektedir.

Hacı Sayid Bayilik Şartları

Hacı Sayid bayilik almak isteyen girişimcilerin firmanın web sitesinde bulunan Franchise ön başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Başvuru ulaştıktan sonra 2 gün içerisinde telefon ile ön görüşme yapılmakta ve değerlendirmesi olumlu sonuçlanan başvurular için randevu tarihi belirlenmektedir. İlk randevuda firmanın işleyişi ve franchise koşulları ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Yatırımcının talep ettiği lokasyonun uygunluğu değerlendirilmekte, uygun görülen lokasyon için fizibilite çalışmaları yapılmaktadır. Bu süreçler olumlu sonuçlandığı takdirde iyi niyet sözleşmesi imzalanmaktadır. Yatırımcı en az 5 yıllık olmak üzere emlak kiralama sözleşmesini imzaladıktan sonra, 5 yıllık franchise sözleşmesi imzalanmaktadır. Hacı Sayid mimari bölümünün yürüttüğü proje yaklaşık 40 ile 50 gün arasında tamamlanmaktadır. Markanın işletme maliyetleri söz konusu emlağın fiziki yapısı, büyüklüğü ve personel ihtiyacına göre değişiklik gösterebilmektedir. Hacı Sayid bayileri franchise hakkını satabilmekte ya da devredebilmektedir. Ancak devir alacak olan yatırımcının tüm değerlendirme aşamalarından geçmesi ve yeni bir sözleşme imzalaması zorunluluğu bulunmaktadır. 

Hacı Sayid bayilik almak isteyen girişimcilerinde sektörel uzmanlık koşulu aramamakta, uzmanlaşma için gereken her türlü eğitimi vererek destek olmaktadır. 

Hacı Sayid Bayilik Avantajları

Hacı Sayid bayilik alan girişimciler markanın uzmanlığı ve deneyimi sayesinde, riskleri azaltılmış güvenli bir işletme sahibi olma fırsatını yakalamaktadır. Beklentilerinize ve bütçenize göre en uygun yatırım imkanlarını sunan firma hizmet kalitesi sayesinde büyük bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Bayiler de sürekli desteklenen reklam faaliyetleri aracılığı ile müşteri kitlelerini ve cirolarını artırmaktadırlar. Marka gücü ve güvenilirliği kanıtlanmış bir marka ile kuru temizleme sektörüne girmek girişimcilere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Yatırım rakamının kısa vadede dönüşünün sağlanabilmesi yatırımcıların markayı tercih etmesinin en büyük nedenleri arasında yer almaktadır. Sürekli gelişen bu pazarda öncü teknolojiler kullanan marka sayesinde gün geçtikçe genişleyen müşteri kitlesine ulaşılabilmektedir. 

Hacı Sayid Bayilik Destekleri

Hacı Sayid bayilik alan girişimcilerin işletmelerinde eğitim ihtiyacı olan personeller bölge müdürleri tarafından belirlenmektedir. Belirlenen departman ve ihtiyacı olan personel            alımı için gerekli çalışmalar markanın İnsan Kaynakları ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Yatırımcı, işletme sorumlusu, mutfak ve diğer birimler olmak üzere belirlenen eğitimlerin bir kısmı genel müdürlükte eğitim birimi tarafından verilmektedir. Uygulamalı eğitimler ise eğitim sorumlularının düzenli kontrolü altında mağazalarda gerçekleştirilmektedir. Personel mağaza açılmadan önce en az 20 gün eğitim almaktadır. Hacı Sayid tasarım ekibi açılacak olan mağazaya özel olarak hazırlanan çalışmaları baskılı hale getirip teslim etmektedir. Açılıştan önce ve sonra yapılacak pazarlama faaliyetleri için gerekli tasarımlar merkez tarafından hazırlanmaktadır. Ayrıca açılış için gerekli promosyon ürünlerinin hazırlanması, açılış tarihinin belirlenmesi ve gerekli duyuruların yapılması Hacı Sayid’in profesyonel ekibinin sorumlulukları arasında yer almaktadır.

Siz de Hacı Sayid bayilik alarak kısa sürede büyük bir marka ile işbirliğine girmenin avantajını yaşayabilir ve karlı bir işletmenin sahibi olabilirsiniz.

  1. Tatlı
  2. Dondurulmuş Gıda

Hacı Sayid Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Hacı Sayid Şartlar & Koşullar

  • Gerekli yatırım sermayesine sahip olmak
  • Girişimci bir ruha ve çalışma azmine sahip olmak
  • Başarılı bir iş geçmişine sahip olmak
  • Lokasyon kriterlerini karşılamak

Pastane, Tatli ve Dondurma Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör