1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Gıda
  3. Güven Kuruyemiş

Güven Kuruyemiş

Güven Kuruyemiş bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Güven Kuruyemiş bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Gıda

Güven Kuruyemiş Hakkında

 Mecidiyeköy’de 1990 yılında başlar Güven Kuruyemiş’in hikayesi. İstanbul’un aranılan kuruyemişçisi olmanın temelleri orada atılır. 1995’te yeni adresine taşınır Güven Kuruyemiş; Nişantaşı Vali Konağı caddesine… Ve burada Nişantaşı Güven Kuruyemiş olur markası. Kaliteli, taze, hep aynı standartta kuruyemişin müdavimleri de çoğalmaya başlar. İşe gösterilen özen, müşterilere güleryüzlü davranış İstanbul’un sayılı kuruyemiş dükkanları arasına sokar Nişantaşı Güven Kuruyemişi. 2006 yılında hizmet kalitesini artırmak için Kavurma ve Paketleme imalathanesi faaliyete geçirilir. Burada satışa sunulacak tüm ürünler titiz bir kontrolden geçirilip, hijyenik ortamda türüne göre paketlenir veya fırınlanır.

Güven Kuruyemiş’in ilk şubesi yaklaşık 14 yıl önce Şeref Güven ve Mustafa Güven kardeşler tarafından İstanbul Şişli’de açılmış. Güven Kuruyemiş 2017 yılında franchising sistemi ile yeni bayilikler verecek. Güven Kuruyemiş yatırım maliyetleri ise lokasyona göre değişkenlik göstermektedir.

  1. Kuruyemiş
  2. Unlu Mamuller

Güven Kuruyemiş Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Güven Kuruyemiş Şartlar & Koşullar

Güven Kuruyemiş Fotoğraflar

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör