1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. Global Dekor

Global Dekor

Global Dekor bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Global Dekor bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Insaat ve Yapi Malzemeleri

Hakkımızda

2014 yılında 3 boyutlu duvar görselleri ve tasarımı ile yola çıkan Global Endustri yapmış olduğu eşsiz tasarımlarla özellikle sağlık sektöründe hızla yol almaya başlamıştır.En son baskı teknolojilerini kullanarak başta hastaneler olmak üzere, ana okulları, spor tesisleri, oteller, evler ve daha pek çok yaşam mekanları değişik tasarımlarla çok farklı ve zevkli ortamlara dönüştürmeyi başarmıştır.Tamamen antibakteriyel ve su bazlı boyalar kullanılarak kendi tesislerinde yaptığı baskılar ile uzun ömürlü silinebilir ve nefes alan duvar kağıtları kullanılarak yapılan çalışmalar  bu mekanları çok farklı bir havaya büründürerek pozitif bir enerji ile yaşam ve çalışma zevkini artırmaktadır.Ayrıca duvarlara çok özel kanvas tablolar hazırlayarak bu alanları görsel algısı yüksek bir hale getirmeyi başarmıştır.

Kendini sürekli geliştiren global dekor çok daha farklı tasarımları ile siz değerli müşterilerine profesyonel ekipleri ile hizmet vermeye devam edecektir.

Tüm bu gelişmelerin yanına ürün gamını sürekli geliştirerek bu defa siz değerli müşterileri için çok özel dizayn ve tasarımlarla yapılan dekoratif objeleri hizmetinize sunmaktan da büyük mutluluk duyar.

Tamamen özgün tasarımlardan oluşan dekoratif objeler özellikle oteller, kafeler, restorantlar ve ev konseptlerinde her ortamı şık ve zarif hale getirmekte ve bu ortamları ayrıcalıklı kılmaktadır.

3 boyutlu görsel duvar çalışmalarının en önemli kısmını oluşturan dekoratif objeler, yapılan duvar  uygulamaları tamamlayıcı unsur olarak önem arzetmektedir.

Ayrıca Hertürlü zevke hitap eden bu objeler metal, cam, seramik ayna gurubu olmak üzere değişik türde kişisel zevklere göre arzu edilen ortamın detaylarının yaratılmasında büyük katkı sağlamakdatır.

Yine yeni bir çalışma olarak Mutfak tezgahı çalışmamızda başlmaış ve ilk uygulamalarımızı başarı ile tamamlamış bulunuyorz.Tamamen özgün ve sıradışı çalışmalar olan bu tasarımlar her zevke hitap edecek hanımların mutfaklarından çıkmak istemeyeceği dizaynlar olacaktır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterilen sektörlerde, kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Sektörel bazda  kazandığı başarıları daha ileri bir seviyeye  taşımak ve faaliyet gösterdiği  iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

MİSYONUMUZ

2003 yılından beri Turizm ve golf sektöründe ülkemize hizmet eden Global Endustriyel Ür.San.Tic.Ltd.Şti. Yenilikleri ve teknolojiyi kendine şiar eden felsefesi ile ülkemizde yeni bir yapı dekorasyon sistemi olan 3 boyutlu görseller ile duvar kaplaması ve zemin uygulamaları konusunda ülkemizin önde gelen kuruluşları ile yaptığı işbirliği ve araştırma geliştirme faaliyetlerinin sonucunda kullanımı son derece rahat ve sınırsız sayıda yüksek çözünürlüklü fotograf baskıları ile duvar kağıdı uygulamaları ve 3 boyutlu zemin kaplamaları konusunda faaliyetlerine başlamıştır.Bu kapsamda ürün gamını zenginleştirerek yaşam mekanlarını görsel show a dönüştürmek için Dünyanın en iyi duvar kağıdı imalatçılarının üretiği en prestijli duvar kağıtlarınında siz değerli müşterilerimizin zevkine sunmak üzere bu konudaki çalışmalarını daha zengin hale getirmiştir.Ayrıca iç dekorasyonda kullanılan hertürlü dekoratif objelerin satışı ile de siz değerli müşterilerimize en güzel en uygun fiyatla verme politikası ile çalışmalarına devam etmektedir.
ISO 9001 KALİTE YÖNETİM ve ISO 14001 ÇEVRE KALİTE YÖNETİM belgesi sahibi firmamız İç mekan dekorasyonu konusunda her türlü hizmeti verecek ürün ve servis hizmet ekibi ile konusunda çok hızlı adımlarla sektördeki yerini alacaktır.
Amacımız, ülkemizde bu konuda hertürlü ar-ge çalışması ile son derece zevkli ve her ortama uygulanabilir duvar ve zemin uygulamaları konusunda lider firma olmaktır.

  1. Duvar Uygulamaları
  2. Zemin Uygulamaları
  3. Korku Evi

Global Dekor Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Global Dekor Şartlar & Koşullar

Global Dekor Fotoğraflar

Global Dekor 0
Global Dekor 1
Global Dekor 2
Global Dekor 3
Global Dekor 4

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör