Garanti Mobilya

Garanti Mobilya Bayilik Açıklaması

Garanti Mobilya Bayilik

Garanti Mobilya Hakkında : 1957 yılında KASIM HALI MOBİLYA adı altında Erzurum da 41 m2 mağaza ile mobilya sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız her geçen yıl mobilya sektöründe verdiği hizmeti gittikçe büyütmüştür, perakende mağazacılıkla yola başlayan firmamız zaman içerisinde perakendeciliğin yanında Doğu Anadolu Bölgesinde toptan mobilya satışı ile de ön plana çıkmaya başlamıştır. Şirketimizin kurucusu Sn. Kasım ASLAN ve İSTİKBAL MOBİLYA nın sahibi Sn. Hacı Sami BOYDAK ve kardeşi Sn. Mustafa BOYDAK arasında 1970 li yıllarda başlayan ticari ilişki ve dostluk günümüzde şirketlerin 2.kuşak yöneticileri BOYDAK HOLDİNG yönetim kurulu başkanı Sn.Hacı BOYDAK ve yönetim kurulu üyeleri ile şirketimiz yönetim kurulu başkanı Sn.Şerafettin ASLAN tarafından devam ettirilmektedir.

Garanti Mobilya Bayilik Ve Bayilik Şartları Firmamız 1994 yılından itibaren BOYDAK HOLDİNG ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde Doğu Anadolu Bölgesinde BOYDAK HOLDİNG in üretimini gerçekleştirdiği İSTİKBAL, BELLONA, MONDİ, REGİNA MUTFAK ve DECO markalı ürünlerin bölge dağıtımını GARANTİ MOBİLYA LTD ŞTİ ve İLGİ MOBİLYA LTD ŞTİ. adlı şirketleri üzerinde gerçekleştirmektedir. Bugün firmamız 10.000 m2 kapalı 30000 m2 açık alana sahip tesislerinde 100 teknik ve idari personeli ile bölgesindeki bayilerine mobilyada lojistik hizmeti vermenin yanında, Erzurum ilinde 4 adet toplamda 10.000 m2 lik mağazalarımız ile de BOYDAK HOLDİNG ’in üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin perakende satışını yapmaktadır. Bulunduğu bölgenin en büyük ve güçlü mobilya dağıtıcısı olan GARANTİ MOBİLYA ve İLGİ MOBİLYA şirketlerimiz sosyal sorumluluğun bilinci içerisinde bölgemizde ki birçok sosyal sorumluluk projelerine de sürekli destek veren bulunduğu bölgede sürekli katma değer yaratan öncü kuruluşlardır. 

Garanti Mobilya Bayilik Avantajları

  1. MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK MARKALARI İLE ÇALIŞMA İMKANI
  2. YÜKSEK REKLAM DESTEĞİ
  3. YÜKSEK KARLILIK

Garanti Mobilya Bayilik Verilen Markalar

  • İstikbal
  • Bellona
  • Mondi

Garanti Mobilya Bayilik Başvurusu

Garanti Mobilya Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler için vermiş olduğum bu Garanti Mobilya Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Garanti Mobilya Bayilik Başvurusu yapabilirler. Garanti Mobilya Bayilik, Garanti Mobilya Bayilik Şartlarıhakkında daha detaylı bilgi isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından Mobilya Bayiliği Veren Garanti Mobilya ile iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.

 

Garanti Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR