Fortuna İçecek Gıda

Fortuna İçecek Gıda Bayilik Açıklaması

Fortuna İçecek Gıda Bayilik Veriyor

Fortuna İçecek Gıda İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti., 1999 yılında kurulmuş olan Fortuna Tobacco firmasının bir alt firmasıdır. Ukrayna ve Rusya pazarına alternatif tütün ürünlerini ve doğal puroyu sunan ilk resmi şirkettir.

Piyasaya yeni ürün sunmak için sürekli araştırmalar yapan firma yetkilileri Rusya ve Ukrayna piyasasına taze hindistan cevizi olan coconutu sunmaya başlamıştır.Bu süreçten sonra 2015 yılında Türkiye pazarına da giriş yapan firma bayilik veriyor.

Tayland’dan ithal edilen taze hindistan cevizleri Antalya’da en lüks otellerde müşterileriyle buluşmaktadır. Sağlıklı, kaliteli ve güvenilir gıda anlayışını, ürünleri ile beraber Türkiye’de çok iyi noktalara getirmek için yola çıkan Fortuna Gıda, misyonu ve vizyonu ile konusunda kendini çok iyi donatmış bir firmadır ve bu anlayışla bayilikler vermektedir.

Normal Satış

Spa merkezleri, Bistro, Cafeterya, Restoran, sağlık merkezleri, fitnes salonları, butik oteller ve vitamin barlarda müşterilerizee direk satış ve menü ürünü olarak sunulabilirsiniz.

Kiosk Satışı

Stand kurularak taze hindistan cevizi satışı yaoabilirsiniz. Bu sistem oteller, sahiller, AVM’ler, aqua parklar gibi yerler için uygundur.

Distribütörlük

Türkiye’nin her yerinde ürün sevkiyatı yapabilen firma, bayilik sayısınıarttırabilmek için bölge ve ilçe distribütörlükleri vermektedir. Bölgede uygun satış sahasının bulunmasıve mevcutta soğuk hava deposu bulunan firmaların distribütörlük anlaşmaları için firma sizleribekliyor.

 

Fortuna İçecek Gıda Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR