Formena Diyet Yemek Servisi

Formena Diyet Yemek Servisi Bayilik Açıklaması

Formena Diyet Yemek Servisi Bayilik

Formena Diyet Yemek Servisi Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı: Formena, diyetisyen kontrolünde uluslararası standartlara göre, günlük tüketmeniz gereken kaloriyi hesaplar, Diyetisyen eşliğinde kalorinize uygun günlük menüleri belirler. Sağlıklı koşullarda, uzman bir ekiple, diyetisyenlerin belirlediği menüleri hiç bir katkı maddesi kullanmadan tamamen doğal olarak hazırlar ve günlük adresinize teslim eder. 

Formena Diyet Yemek Servisi Bayilik ve Bayilik Şartları Formena Diyet Yemek Servisi Bayilik Kilo Verme Programı : Formena, lezzetli ve sağlıklı yiyecekler yiyerek zayıflamayı kolay hale getiren bir beslenme programıdır. Hem fazla kilolarınızdan kurtulur hem de sağlıklı yaşamanın keyfini çıkarırsınız. Sizin için hazırlanan 1200 – 1500 ve 1900 kalori paketleri ile doğru miktarda yiyecekleri doğru kombinasyonlarla tüketir ve kilo verme hedeflerinize kolayca ulaşabilirisiniz. Sistemimizde size 1200kkal, 1500kkal ve 1900kkal olmak üzere üç ayrı alternatif sunulmaktadır. 

Formena, web sitemiz üzerinden sizin doldurmuş olduğunuz kişisel analiz formuna göre günlük almanız gereken kalori miktarını sizin için hesaplar ve buna uygun menüyü kapınıza kadar ücretsiz teslim eder. Kilo vermek için, her gün ne yiyeceğim diye düşünmeden, alışverişe ve yemek yapmaya vakit harcamadan diyetisyen kontrolünde hazırlanmış ve kolaylıkla edinebileceğiniz Formena Kilo Verme Programı ile sağlığı ve kolaylığı ayağınıza kadar getiriyoruz. 

Formena Diyet Yemek Servisi Bayilik Sağlıklı Yaşam Programı : Amacınız kilo vermek değil de, sağlıklı beslenmek ve formunuzu korumaksa, bu ihtiyacınızı Formena Sağlıklı Yaşam Programı ile sağlıyoruz. Formena, doğru miktarlar ve doğru yiyecek– içecek kombinasyonlarıyla sizi gün içinde kalorili ve sağlıksız yemek yeme alışkanlıklarından uzaklaştıracak ve kaliteli bir yeme alışkanlığı kazandıracaktır.

Tam günlük program :

Kahvaltı, öğlen, akşam ve 2 ara öğün:

toplam 5 öğün (KDV Dahil Günlük Fiyatlarımız) Öğlen veya akşam öğünsüz program :

Kahvaltı, öğlen veya akşam, 2 ara öğün:

toplam 4 öğün (KDV Dahil Günlük Fiyatlarımız) Kahvaltı öğünsüz program :

Öğlen, akşam ve 2 ara öğün:

toplam 4 öğün (KDV Dahil Günlük Fiyatlarımız) Gündüz programı :

Öğlen ve 2 ara öğün:

toplam 3 öğün (KDV Dahil Günlük Fiyatlarımız) 

* Fiyatlarımıza KDV ve teslimat dahildir. Gruplar için özel fiyatlar uygulanmaktadır.

 * İstediğiniz programa başlamadan önce 5 günlük deneme paketi alabilirsiniz.

 Firma ismi: Formena Diyet Yemek Servisi Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması 

Formena Diyet Yemek Servisi Bayilik Şartları

Formena Diyet Yemek Servisi Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: İlk 4 firmadan giriş bedeli alınmayacak olup, aylık sadece 1.500 TL ye isim hakkı, sistem kullanımı, diyetisyen, menü hazırlama, grafiker, web sitesi vb. gibi hizmetleri sağlamaktadır.

 

Formena Diyet Yemek Servisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR