Floktek Makine Bayilik

Floktek Makine Bayilik Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Floktek Makine Bayilik Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Floktek Makine olarak yaklaşık 10 (on) yıldır Tekstil, Konfeksiyon ve Kuru Temizleme Sektörlerine Askılı Elbise Ambalajlama Makineleri üretimi ve dağıtımını yapmaktadır. Tüm makineleri %100 yerli ve %100 kendi tasarımlarıdır.

Söz konusu makineler Askılı üretim ve Askılı paketleme “ Tekstil, Kuru Temizleme v.s.” yapan firmalar için ambalajlama sorununa kesin çözüm geliştirmiştir. Gerek zaman israfı, gerekse eleman maliyetleri açısından tasarruf sağlayan makinelerimiz zamanında teslim sorunu yaşayan firmaların cankurtaranıdır.

Floktek Makine ‘nin geliştirip Türk Patent Enstitüsüne tescil ettirdiği Askılı Elbise Paketleme “Ambalajlama” Makinesinin firmanıza kattığı değerleri bilgilerinize sunuyoruz.

  • Firmanızda 4 – 5 elemanın yapamadığı işi bir eleman ile ve yorulmadan yapma imkanı
  • Ürünlerinizi varacağı son noktaya kadar dış etkenlerden koruyup, dünya standartlarında ambalajlayarak sunum kalitenizi arttırır.
  • Sevkiyatlarınızı yetiştirme stresi yaşamadan zamanın da teslim etmenizi sağlar.
  • Askıdaki ürününüzün poşetini alttan kaynak yapabilme özelliği ile ürünlerinizi dış etkenlerden tamamen korur.
  • Tekerlekli hareket ettirilebilir olduğundan işletmenizde ihtiyaç duyulan her noktasına tek kişi ile kolaylıkla götürülebilir.
  • Programlanabilen dijital kumandası sayesinde paketlenen ürün adedini saydırma ve parti üretimi için set edilen sayacı sayesinde parti adedini alarm ile bildirme özelliği işletmenizde yapılan üretimi kontrol etmenizi sağlar.
  • Kullanımı ve kumandasının programlanması son derece basit ve kolay olduğundan kalifiye eleman gerektirmez herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Floktek Makine Bayilik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR