Filli Boya

1993 Yılında Kurulan Ve Günümüzde Türkiye’Nin En Büyük Boya Üreticisi Firmaları Arasında Yer Alan Filli Boya; Yurt Genelinde Bayilik Veriyor.

Filli boya Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Filli Boya bayilerinden bayilik ücreti talep etmiyor. Ürün satışını yapmaya hak kazanan bayilerinden faaliyet gösterilen bölge doğrultusunda değişse de minimum olarak 100 bin TL’lik teminat istiyor.

Filli boya Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Filli boya Bayilik Şartları

Filli Boya Tarafından İşletmenin Açılacağı Lokasyon özelinde Belirlenen Teminat Bedelini Karşılamak
Lokasyon özelinde Bayiler İçin Belirlenen Ciro Değerlerini Tutturmak (renklendirme Makinesi İçin)
Ticari Sicilin Temiz Olması
Filli Boya Kurum Değerlerini Benimsemek

Filli boya Bayilik Açıklaması

En çok talep gösterdiğiniz bayilik veren firmaların başında gelen Filli Boya ile ilgili sizler için detaylı bir yazı hazırladık. “Filli Boya bayilik ücreti ne kadar?”, “Filli Boya bayilik şartları nelerdir?”, “Filli Boya bayilerine hangi destekleri sunuyor?” gibi önemli soruların yanıtlarına bu sayfadan erişebilirsiniz.

Son yıllarda özel günlerde yayınlanan ve toplumla duygusal bağ kuran reklamları ile marka bilinirliğini ciddi anlamda yükselten; ürün kalitesiyle adından söz ettirip yatırımcıların gözdesi haline gelen Filli Boya; boya sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. 

Marka bilinirliği, geniş satış ağı, ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi ile Türkiye’nin en çok tercih edilen boya markaları arasında olmayı başaran Filli Boya; üstlendiği sosyal sorumluluk projeleri ile de cirosunu giderek arttırıyor. 

Filli Boya bayilik almak isteyen girişimciler; herhangi bir bayilik giriş ücreti ya da isim bedeli ödemiyor. Firma; bayilerin faaliyet göstereceği lokasyonun ciro beklentisi doğrultusunda teminat bedeli belirliyor. 

İnşaat boyaları, yalıtım ürünleri, mobilya boyaları, sanayi boyaları ve yapı kimyasalları gibi farklı kategorilerde çeşitli ürünleri tüketicilerle buluşturan firma hem bireysel hem de kurumsal iş ortakları ile büyümeye devam ediyor. Ürün standartlarını sürekli yükselten, AR-GE çalışmalarına hız kesmeden devam eden ve enerji verimliliği kapsamında önlemler alan Filli Boya bayilik alarak kendi işinin sahibi olmak isteyen yatırımcılara prestijli, yüksek kazançlı ve farklı kesimlere hitap edebilme imkanı olan bir yatırım fırsatı sunuyor. 

Filli Boya Bayilik Şartları

Filli Boya ücretsiz bayilik veren firmalar arasında bulunuyor. Az önce de belirttiğimiz gibi firma; franchise sistemine giriş için bir ödeme ya da loyalty fee yaptırımı uygulamıyor. Filli boya bayisi olmak isteyenler; işletmeyi açacakları veya mevcutta faaliyet gösteren işletmenin lokasyon hacmine göre teminat tutarı yatırarak Filli Boya ürünlerini satma yetkisine kavuşabiliyor. 

Filli Boya bayilik başvurusuyapan yatırımcıların ticari sicillerinin temiz olması, Filli Boya ürün gamına hakimiyetleri ve lokasyon seçimleri de marka tarafından hassasiyet gösterilen konular olarak ön plana çıkıyor. Lokasyon seçimi; markanın bölge koruması desteğini sağlamak ve aynı zamanda yatırımcılarını korumak için dikkate aldığı unsurların başında yer alıyor. Filli Boya bayilik başvurusu yapan kişiler lokasyon seçimlerini belirttiklerinde; seçtikleri lokasyon beklenen geliri elde etmek için yeterli olmadığında Filli Boya yetkilileri danışmanlık hizmeti sunuyor. Yatırımcı tarafından belirlenen lokasyona çok yakın bir konumda farklı bir Filli Boya bayisi bulunması durumunda da yatırımcı farklı bir lokasyon bulması için yönlendiriliyor. 

Filli Boya bayilik verirken marka bilinirliğini yükseltmek, cirosunu arttırmak ve satışlarını çoğaltmak kadar yatırımcılarını da korumayı hedefliyor. Bayilik ücreti almadan yalnızca siparişlerin ödemesini talep eden firma sürümden kazanmak isteyen girişimciler ile uzun süreli iş ortaklıkları kuruyor. 

Filli Boya Bayilik Avantajları 

Filli Boya renkleri ile tüketicilerle buluşmak; bayilik ücreti vermeden yalnızca teminat tutarı ile Filli Boya ürünlerini satmak isteyen girişimcilerin en büyük avantajı Filli Boya tarafından uygulanan bayilik ücret politikasıdır. 

Filli Boya markasının yüksek bilinirliği ve ürün kalitesi ise yatırımcıların kazançlarını arttırmaktadır. Hazır yeri gelmişken Filli Boya ve bayileri arasındaki özel bir anlaşma hakkında da bilgi aktarmak istiyoruz. 

Merkezi lokasyonlarda açılan ve yüksek satış potansiyeli olan bayilere Filli Boya renklendirme makinesi veriyor. Herhangi bir ücret almadan bayilere sunulan bu makinede özel Filli Boya renkleri hazırlanabiliyor. Makine belirli bir cironun altında kalan ve ciro hedefini tutturamayan bayilerden geri alınıyor. Ciro hedefleri lokasyon bazlı belirlense de genellikle bu özel ve teknolojik cihaz kalabalık ve boya talebinin yüksek olduğu bölgelerdeki bayilere sunuluyor. 

Filli Boya bayilikleri merkezi bir lokasyonda açılırsa yatırımcılar hızlı bir şekilde gelir elde edebiliyor. Firmanın bölge koruması, eğitim, pazarlama, danışmanlık ve makine desteği de girişimcilerin ticari başarı elde etmesi önündeki engelleri kaldırıyor.

Siz de Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Filli Boya ürünlerini satmak için bir işletme açmayı ya da mevcut işletmenizde Filli Boya ürünleri de satmayı istiyorsanız Filli Boya bayilik başvurusu yapabilirsiniz. 

Filli boya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR