Feli̇x Kargo

Feli̇x Kargo Acente Başvuru

FELİX KARGO Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* 27.000 TL DEMİRBAŞ VE SARF MALZEME ÜCRETİ GERİ KALAN KISMI DA PAZARLAMA VE EĞİTİM.

FELİX KARGO Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

FELİX KARGO Bayilik Açıklaması

1993 yılında başlayan ticaret serüvenimiz, ithalat/ihracat sektöründe ki faaliyetlerimiz ile Türkiye’ de bir ilke imza atarak uluslararası taşımacılığa başlanmıştır. Yurtdışından getirilen ithal ürünlerin yurtiçindeki dağıtım noktalarından, teslimatına kadar ki tüm lojistik hizmetler sağlanmıştır. Reklam ve ürünlerin tanıtımı için basın ve yayın kuruluşlarında birçok ilke imza atılmıştır. Bu serüven ithalat ve ihracatın yanı sıra basın ve yayın kuruluşları ile devam etmiştir. Eriştiğimiz dağıtım ve pazarlama ağı gücüyle, bu gücün taşımacılıkta da kullanılması kararı alınarak; 2021 yılında doğrudan müşteriye; kaliteli hizmeti amaçlayarak, Türk kargo markası olarak Felix Kargo adı altında kurulmuştur. Günümüzde, taşımacılık, lojistik ve buna bağlı olarak, e-ticaretin artışı sebebiyle doğan taşımacılık alanında ki ihtiyaç; bizi bu alanda etkili ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunmaya ‘’’Doğru Tercih’’ sloganı ile bu hizmeti Türkiye’nin 81 ilinde ve yurtdışında;  17 Bölge Müdürlüğü, 17 Aktarma Merkezi, 100’den fazla şube ve acentesi, 300’den fazla araç filosu ve uzman kadrosu olmak üzere; Taşımacılığa yeni bir boyut kazandıracak olan Felix Kargo, ağını genişletip sektöründe öncü olmayı hedeflemiştir. Sektöründeki tecrübesini, basın yayın ve reklam alanındaki tecrübesi ile nitelikli insan kaynağı, müşteri odaklı hizmet ve analitik yönetim felsefesi ile birleştiren Felix Kargo;  mobilleşme ve inovasyonda ki başarısıyla ve güçlenen sermaye yapısıyla teknolojik yatırımlarına devam etmektedir.

Misyonumuz;

Yurtiçi ve Yurtdışı faaliyetlerimizde sektöre fayda sağlayan hizmeti sunmak; Çevreye, topluma ve ahlaki değerlere saygılı, ilkeli bir hizmet anlayışı ile değer yaratmaktır.

Vizyonumuz;

Gelişen teknoloji ile birlikte, taşımacılık sektöründe kaliteli hizmet sunmak, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile sektörde tercih edilen marka olmak.

FELİX KARGO Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR