1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. FELİX KARGO

FELİX KARGO

FELİX KARGO ACENTE BAŞVURU

Hizmet Sektörü

250000 ₺

1993 yılında başlayan ticaret serüvenimiz, ithalat/ihracat sektöründe ki faaliyetlerimiz ile Türkiye’ de bir ilke imza atarak uluslararası taşımacılığa başlanmıştır. Yurtdışından getirilen ithal ürünlerin yurtiçindeki dağıtım noktalarından, teslimatına kadar ki tüm lojistik hizmetler sağlanmıştır. Reklam ve ürünlerin tanıtımı için basın ve yayın kuruluşlarında birçok ilke imza atılmıştır. Bu serüven ithalat ve ihracatın yanı sıra basın ve yayın kuruluşları ile devam etmiştir. Eriştiğimiz dağıtım ve pazarlama ağı gücüyle, bu gücün taşımacılıkta da kullanılması kararı alınarak; 2021 yılında doğrudan müşteriye; kaliteli hizmeti amaçlayarak, Türk kargo markası olarak Felix Kargo adı altında kurulmuştur. Günümüzde, taşımacılık, lojistik ve buna bağlı olarak, e-ticaretin artışı sebebiyle doğan taşımacılık alanında ki ihtiyaç; bizi bu alanda etkili ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunmaya ‘’’Doğru Tercih’’ sloganı ile bu hizmeti Türkiye’nin 81 ilinde ve yurtdışında;  17 Bölge Müdürlüğü, 17 Aktarma Merkezi, 100’den fazla şube ve acentesi, 300’den fazla araç filosu ve uzman kadrosu olmak üzere; Taşımacılığa yeni bir boyut kazandıracak olan Felix Kargo, ağını genişletip sektöründe öncü olmayı hedeflemiştir. Sektöründeki tecrübesini, basın yayın ve reklam alanındaki tecrübesi ile nitelikli insan kaynağı, müşteri odaklı hizmet ve analitik yönetim felsefesi ile birleştiren Felix Kargo;  mobilleşme ve inovasyonda ki başarısıyla ve güçlenen sermaye yapısıyla teknolojik yatırımlarına devam etmektedir.

Misyonumuz;

Yurtiçi ve Yurtdışı faaliyetlerimizde sektöre fayda sağlayan hizmeti sunmak; Çevreye, topluma ve ahlaki değerlere saygılı, ilkeli bir hizmet anlayışı ile değer yaratmaktır.

Vizyonumuz;

Gelişen teknoloji ile birlikte, taşımacılık sektöründe kaliteli hizmet sunmak, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile sektörde tercih edilen marka olmak.

  1. İletişim Hizmetleri
  2. Network
  3. Sigorta Bayilikleri

FELİX KARGO Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

FELİX KARGO Şartlar & Koşullar

FELİX KARGO Fotoğraflar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör