Fbr Lpg Otogaz

Fbr Lpg Otogaz Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Fbr Lpg Otogaz Bayilik Açıklaması

Fbr Lpg Otogaz Hakkında

Firmamız 1999 yılında otogaz sektöründe faaliyetlerine sistemlerin ithal edilmesi, pazarlanması ve montajıyla başlamıştır.Daha sonraki yıllarda pazarın genişlemesine paralel olarak otogaz sistemlerinde imalat ve ürün geliştirmeye ağırlık verilmiştir.

FBR-LPG değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak Likit Petrol Gazı (LPG) ve Doğalgaz (CNG) nin araçlarda alternatif yakıt olarak kullanımı pazarında bir dünya markası olacaktır.

Misyonumuz

Firmamız yatırımlarını hızla arttırmaya devam ederek; dünyadaki küresel ısınmanın doğurduğu petrole alternatif yakıt arayışına cevap verebilmek için, dünya kalitesinde Alternatif Yakıt Ekipmanları üretip satmayı hedeflemektedir.

Sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Firmamız ISO9001:2000 ve E7 67R-01 Belgelerine sahiptir. Firmamızda garantili, sorunsuz, kaliteli, ekonomik, kolay temin ve servis imkanı ile %100 müşteri memnuniyeti ilkemizdir.

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Fbr Lpg Otogaz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR