Fastcupexpress

Kahve Sektörüne Gösterilen Ilginin Giderek Artması Ile Birlikte Sektörel Payını Artırmayı Hedefleyen Marka Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

FastCupExpress Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

FastCupExpress Bayilik Şartları

Yeterli Mali Güce Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Ticari Engeli Bulunmamak
Yeniliklere Açık Olmak

FastCupExpress Bayilik Açıklaması

FastCupExpress Bayilik

Fast Cup Express kahve sektörü müşterilerine sunduğu farklı hizmet ve sektöre getirdiği yeni soluk ile rakipleri arasında ön plana çıkmaktadır. Sektör yatırımcılar açısından cazip hale geldikçe kurumsal bir cafe bayiliği almak için gereken yatırım miktarları da büyük bir artış sergilemektedir. Bu durumun yatırımcılara engel olmasının önüne geçmek isteyen Fast Cup Express hem kahve tüketicilerinin kolay erişebileceği hem de sektörde yer almak isteyen girişimcilerin daha cazip şartlardan yararlanabileceği konsepti ile kahve sektörü bayilik veren firmalariçinde farklılık yaratmaktadır.

Fast Cup Express Bayilik Şartları

Fast Cup Express cafelerdeki bahçelere ihtiyaç duymayan yeni Coffee Shop konsepti ile alışveriş merkezlerinde, orta üstü gelir düzeyine sahip kişilerin yoğunlukta olduğu bölgelerde, benzin istasyonlarında ve belediyeler ile anlaşılması durumunda otobüs ya da metro durakları gibi lokasyonlarda kiosk-stand kurulabilecek yerlerin kiralanmasını tercih etmektedir. Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedelinin 250.000 TL civarında olduğuna dair bilgiler bulunmakla birlikte kesin bilgiler marka ile görüşülerek edinilebilmektedir. Marka işletmelerinin en az 30 metrekare iç alana sahip olmasını talep etmektedir. Ayrıca Fast Cup Express bayilik alan girişimcilerden cirodan % 2 oranında olmak üzere royalty fee bedeli talep edilmektedir. Markanın bayiliklerinin kurulum maliyeti anahtar teslim olarak hesaplanmaktadır. 

Fast Cup Express Bayilik Avantajları

Fast Cup Express bayilik alan girişimciler yalnızca al-götür formatında hizmet sunuluyor olması nedeni ile ürün, malzeme ve personel maliyeti bakımında son derece düşük gider tablolarına sahip olmakta; kısa sürede yatırım sermayelerini geri kazanıp karlı işletmelerin sahibi olabilmektedirler. İtibarlı ve keyifli iş ortamını Fast Cup Express bayilik alan girişimciler ile paylaşmayı hedefleyen marka lokasyonun doğru belirlenmesi durumunda son derece geniş ve elit bir kitleye hizmet sunma şansı vermektedir. Fast Cup Express bayilik alan girişimciler markanın hızlı ve aksaksız ürün tedarik sistemi sayesinde işletmelerinde ürün tedarik problemi ile karşılaşmamakta ve müşteri memnuniyetsizliği oluşmasının da önüne geçebilmektedirler.

Fast Cup Express Bayilik Destekleri

Fast Cup Express bayilik alan girişimcilerine ürün gamı, işletmenin fizibilitesi, bölgenin demografik yapısı, seçilen lokasyonun değerlendirilmesi ve kiranın öngörülen ciroya uygunluğu gibi konulardaki çalışmaları ile yol göstermekte ve bayilik sözleşmesinin imzalandığı andan itibaren Fast Cup Express bayilerinin karlılığı için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Dükkanın yerinin ve kirasının belirlenmesi, sunulan ürünlerin kalitesinin ve devamlılığının sağlanması, personel ve işletmeci için gerekli görülen eğitimlerin ve desteklerin sağlanmasını ana marka olarak vazgeçilemez görevi ve sorumluluğu olarak gören Fast Cup Express bayilik alan girişimcileri ile işbirliği içerisinde çalışmaya ve markanın adını hep birlikte çok ileri noktalara taşımaya özen göstermektedir. Fast Cup Express bayilik alan girişimcilerine işletmelerini kurumsal ve ulusal marka standartlarında teslim etmekte olup ihtiyaç duyulan tüm konularda da danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Siz de hem tüketiciler hem de yatırımcılar için cazibesini ve popülerliğini korumaya devam eden kahve sektörü yatırımcılarından biri olmak istiyorsanız marka ile iletişime geçerek bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgi alabilir, markanın verdiği destekler sayesinde en doğru noktalara konumlandırdığınız işletmeniz ile yüksek karlılık oranları ile kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

FastCupExpress Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR