Fastcupexpress

FastCupExpress Bayilik Açıklaması

FastCupExpress

Bayilik Bilgileri Konseptlerimize  gelen misafirlerimizin    kahve  evlerine  gösterdiği    ilginin  sürekli  artması  sebebiyle , Sektörümüz  yatırımcı  açısından cazip  bir  hale  gelmiştir.  Bu  cazibenin  etkisiyle   Kurumsal  bir  cafe  açma  hevesinde  olan  tüm yatırımcılara  Coffee Shop Franchising’i   için  (200  +  m2  ler + Bahçe  Muvaffakatı +  Belediye  izni  v,s  gibi  şartlar    ve inanılması  güç  aşırı  rakamlar   sunulmaktadır.Bu  durum  deyim yerindeyse  neredeyse  Cafe yatırımcıları için  bezdirme ve  sektörrden   uzaklaşma noktasına getirmiştir. Hem  Kahve tüketicisine  kolay  erişim ,hemde  yatırımcıya  sektorü  daha  cazip ve sorunsuz,şartsız hale  getirmek  için ,Cafelerdeki  bahçelere  ihtiyaç  duymadan  sizlere  yeni  Konseptimizi  sunuyoruz.

Al - Götür (Take – Away ) ağırlıklı menümüzü  kuvvetlendirmek  için paketli  ürünleride  reyonlarımızda sergileyeceğiz.Ayrıca  özellikle  bayan  misafirlerimizin  ilgisini  çekeceğine  inandığımız Amerikada    trend  olan  yeni  bir  ürünüde  konseptimize  ekliyoruz. Ürün gamı,mağaza fizibilitesi,demografik yapı,lokasyon,kiranın öngörülen ciroya uygunluğu gibi   konuların  çalışılmasını  biz  sizin  için  yapıyoruz..

 FastCupExpress  bayiliğinizin  işlerliğini  sürdürmesi    için ; 3  konu  çok  önemlidir. 

1. Dükkanınızın yeri ve kirası

2. Sunduğunuz ürünlerin kalitesi ve devamlılığı.

3. Personel ve işletmeci. 

Neden FastCupExpress? Temel hedefimiz, sizlere itibarlı,keyifli,karlı bir iş ortamı hazırlayarak bu zamana kadarki edindiğimiz  tecrübeleri,sizlerle paylaşmaktır.

Firmamızın temel  prensibi insanlar arasındaki iletişimin vazgeçilmez şartı  olan karşılıklı GÜVEN, ortamının sağlandığı bir çizginin  paralelinde işbirliğinin sağlandığı bir çizginin paralelinde  işbirliğini oluşturmaktır.

Kurulum  maliyeti  açısından anahtar teslim max. 100.000  TL gibi  bir  bütçe  öngörülmektedir. Sadece al-götür formatında hizmet sunan FastCupExpress ürün ,malzeme ve personel maliyeti açısından son derece   düşük gider  tablosu ile kazancınızı üst  band lara taşıyacaktır. 

FastCupExpress  nerelerde  açılır; *Kaldırımda  yürüyen insan sayısının  fazla olduğu ve  orta ve orta  üstü gelir düzeyine  sahip profilin  yoğun  olduğu cadde üstü dükkanlar *AVM ler *Benzin istasyonları *Belediyelerle anlaşılması durumunda metro- otobüs durakları gibi lokasyonlarda  kiosk-stand  kurulabilecek yerler kiralanması 

Franchising Bedeli : $ 8.000 Mekan  =  Min 20  m2  iç  mekan Bütçe   =  Max. 100.000 TL Royalty  fee :  Cirodan %2

FastCupExpress Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR