Faruk Güllüoğlu

Türkiye’de Ilk Çok Katlı Baklavacı Mağazasını Açan Ve Sektörünün Liderlerinden Olan Faruk Güllüoğlu Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

FARUK GÜLLÜOĞLU Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Faruk Güllüoğlu bayilik ücretleri seçilen bayilik konseptine ve işletmenin alanına göre 250 bin TL ila 750 bin TL değişiklik göstermektedir.

FARUK GÜLLÜOĞLU Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

FARUK GÜLLÜOĞLU Bayilik Şartları

Gereken Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Faruk Güllüoğlu Bayilik İçin Gerekli Kriterlere Sahip İşyeri Bulmak
Finans Ve Personel Yönetimi Alanlarında Tecrübeye Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Ve Başarma Azmine Sahip Olmak

FARUK GÜLLÜOĞLU Bayilik Açıklaması

Faruk Güllüoğlu Bayilik

 

Alanında yüz yılı aşan deneyimi ile birleştirdiği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde Faruk Güllüoğlu gıda sektöründe bayilik veren firmalar içinde yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen markalardan biri olarak kabul edilmektedir. Dünya trendlerine uygun mağazacılık anlayışı ile sektörün belirleyicileri arasında bulunan Faruk Güllüoğlu deneyimi ve geleneksel değerleri ile üretilen ürünlerini yenilikçi markası altında tüm Türkiye’ye ve ülkemiz sınırlarının dışına taşımayı hedeflemektedir. Müşterilerinin ürünlerini tüketmek istediği her yerde ulaşılabilir ve müşterilerinin ilk tercihi olmak için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Faruk Güllüoğlu bayilikler vermeye devam etmektedir.

Faruk Güllüoğlu Bayilik Şartları

Faruk Güllüoğlu bayilik almak isteyen girişimcilerine 4 farklı konseptteki bayiliklerinden kendilerine en uygun olanı seçme olanağı sunmaktadır. 

Mini Geleneksel : 50 – 75 metrekare arası alana sahip olması istenilen bu konsept tezgah satışına uygun, daha çok al – götür müşteriyi hedefleyen ve yatırım maliyeti daha düşük olan konsepttir. 

Geleneksel : 100 – 175 metrekare arası alana ihtiyaç duyulan bu konseptte, al – götür müşterilerin yanı sıra işletmede oturup tatlı yemek isteyen müşteriler hedeflenmektedir. Tezgah satışı ağırlıklı olarak planlanan bu işletmelere oturma alanının da bulunması gerekmektedir. Bu mağazalarda kahvaltı ve içecek hizmeti de sunulmaktadır.

FGİ Cafe : 175 – 250 metrekare arası alana sahip olması beklenen bu konsept mağazalarının; ana arterlerde, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, AVM’lerde ise dış girişi ve oturma alanı bulunan noktalarda konumlandırılması istenilmektedir. Bu konseptteki mağazalar tezgah satışının yanı sıra yoğun olarak oturma müşteri potansiyelinin bulunduğu noktalarda açılmaktadır. 

FGİ Cafe – Restaurant : 250 metrekare ve üzeri alana sahip olması beklenen bu mağazaların, bahçeli, ana yol üzeri, merkezi noktalarda, araç ve insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, AVM’’lerde ise dış girişi ve oturma alanı bulunan alanlarda açılması gerekmektedir. Bölge seçiminde hem restaurantlarda misafir edilebilecek hem de paket satış yapılabilecek müşteri potansiyeli göz önünde bulundurulmaktadır. 

Faruk Güllüoğlu bayilik almak isteyen girişimciler için gereken yatırım maliyeti seçilen konsepte, metrekare olarak alan büyüklüğüne ve bölgeye bağlı olarak değişiklik gösterebildiğinden kesin bilgiler için marka yetkilileri ile iletişime geçilmesi önerilmektedir.

Faruk Güllüoğlu Bayilik Avantajları

Faruk Güllüoğlu bayilik alan girişimciler sektörünün Pazar lideri konumunda olan ve 140 yıldan fazla deneyime sahip bir marka ile işbirliğine girmenin sayısız avantajından faydalanabilmektedirler. Marka gücü ve güvenilirliği yüksek olan Faruk Güllüoğlu bayilik alan girişimciler de sektördeki büyüme potansiyelini kendileri için fırsata dönüştürebilmektedirler. Yapılan yatırımın kısa sürede geri dönüşünü mümkün kılan karlılığı ve müşteri potansiyeli; markanın kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünleri ile desteklenmektedir. Yüksek temizlik ve hijyen standartları ile dikkat çeken Faruk Güllüoğlu bayilik alan girişimciler kısa sürede kendi kemik müşteri kitlelerini oluşturmakta ve sürekli yeni kitlelereulaşabilmektedirler.

Faruk Güllüoğlu Bayilik Destekleri

Faruk Güllüoğlu bayilik alan girişimcilerine mimari proje – uygulama, eğitim, yer seçimi gibi alanlar başta olmak üzere pek çok konuda destek sağlamaktadır. Profesyonel yönetim anlayışını benimseyen Faruk Güllüoğlu bu anlayışın bayilerinde de yerleşmesinde ve buna bağlı olarak kusursuz yönetilen işletmelerin karlılığının artmasında da etkili olmaktadır. Ayrıca Faruk Güllüoğlu bayilik alan girişimciler markanın reklam ve tanıtım gücünden de yararlanabilmektedirler. Bunun yanı sıra bayilik alan tüm girişimcilere eğitim, bilgilendirme – danışma hizmeti, ulusal – lokal pazarlama destekleri, mal ve hizmet standartlarının korunmasını sağlayacak şekilde malzeme alımı, kalite kontrol hizmetleri, ekipman tasarımı – yerleştirmesi, ürün araştırma ve geliştirme gibi alanlarda da destekler verilmektedir. Faruk Güllüoğlu bayilik alan girişimciler markanın mali ve hukuki danışmanlarından da destek alabilmektedirler. 

FARUK GÜLLÜOĞLU Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR