Exen Rent A Car

Exen Rent A Car Bayilik Açıklaması

Exen Rent A Car

Serkan Turizm Ltd Şti  Oto kiralama sektöründe Exen Rent A Car olarak bayilikler verecek . 2009 yılında kurulan firmanın 3 bayisi bulunuyor. Exen Rent A Car Avrupa’nın Sayılı Araç Kiralama markalarından biri Exen, Türkiye’de Serkan Turizm'le yaptığı işbirliğiyle markanın Türkiye Tüm Haklarını satın almıştır. Exen markası MAYIS 2009 tarihinden itibaren Serkan Turizm şirketi çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır.

Exen olarak amacımız hızla büyüyen sektördeki yerimizi alarak bayilik ağını genişleterek Türkiye’nin araç kiralama sektöründe trendi değiştirerek alışılmışın dışında hizmet kalitesine dayalı firma anlayışını, her bütçeye uygunluk, her noktada teslim, hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirerek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, LİDER marka olmaktır. Türkiye deki oluşumu her gün firma konseptini taşıyacak iş ortaklarıyla birleşerek Bölgelere, İllere hatta starejik önemi olan ilçe oluşumuyla Türkiye deki yükselen değeri olmaktır.

Exen Rent A Car Bayilik Şartları

Cadde üzeri bir ofiste, Exen kurumsal görünümünü tamamıyla yansıtabilecek dekorasyon ile, sadece araç kiralama hizmeti verecek, bölgesindeki rezervasyonlara cevap verebilecek araç filosuna sahip, teknik ve personel altyapısı gelişmelere uygun kurumlara bayilik verilecektir. 

Bayilik Destekleri : Naryaz oto kiralama programı, Acenta ve Kurumsal müşteriler için kullanılabilecek Yurtiçi ve Yurtdışı araç kiralama microsite, Operasyon & Sistem & Kalite eğitimleri.

0 km araç desteği Bayilik Yatırım Maliyeti : Bölgelerin iş hacimleri ve büyüme kapasiteleri ile doğru orantılı bir temsilcilik bedeli bir defaya mahsus olarak tahsil edilmektedir.

 

Exen Rent A Car Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR