Evline Sembol Mobilya

5000M Kapalı Alan 70 Deneyimli Personel Ve Yüksek Kalitede Yatak, Baza Ve Başlık Üretimi. Sektörde Her Geçen Gün Daha Fazla Büyüyen Ve Daha Geniş Müşteri Kitlesine Hitap Eden Sektörde Lider Kuruluş.

Evline Sembol Mobilya Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Evline Sembol Mobilya Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Evline Sembol Mobilya Bayilik Şartları

Bayilik Ve Tedarikçi Alt Yapı şart Ve Koşullar Bire Bir Görüşmeler Neticesinde Belirtilecektir.

Evline Sembol Mobilya Bayilik Açıklaması

Kurumsal Bayilik

Evline olarak ürün ve hizmetlerimizin kontrollü bir şekilde daha geniş pazarlara açılması için Türkiye genelinde bayilikler vermekteyiz.

Evline olarak inanıyoruz ki, başarıya açılan kapının anahtarı, kendi değerlerimizin sürekliliğine bağlıdır. Biliyoruz ki bizim değerlerimiz, sizlerin katma değerlerine dönüşecektir. 

Diğerlerinin takip edebilmesi için birilerinin yolu açması gerekir. Biz sektörde öncü olmak adına yola koyulduk ve bu yolda kararlılığımızı hiç elden bırakmadık, bırakmayacağız. 
Sorunları dillendirmek kolaydır, zor olan çözüm konuşmaktır. Biz enerjimizi çözümlere odakladık.

5000m2 Kapalı alan ve 70 deneyimli personelimiz ile yüksek ürün kalitesi ile gerek bayilerimizin gerekse müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her geçen gün teknolojik alt yapı ve  ürün tasarım/üretim aşamasında tüm geri bildirimleri en ince ayrıntısına kadar değerlendiriyor  bir sonraki üretim aşamasında elde etmiş olduğumuz değerlendirmeleri uygulamaktayız.

E-Ticaret Sitelerine Tedarikçi Alt Yapısı

Teknolojinin hızla gelişmesi ve global bir ağ oluşturması hiç şüphesiz ticarete farklı bir önem ve değer katmıştır. 

Evline olarak İnternet üzerinden e-ticaret yapan kurumlar için özel çalışmalar ve seçenekler sunmaktayız. 

E-ticaret firmaları için sunmuş olduğumuz tedarikçi alt yapımız sayesinde, e-ticaret yapan firmaların ürün satış, nakliye ve depo gibi firma için büyük yatırım gerektiren tüm gereksinimleri karşılıyor iş ortaklarımızın sadece satış ve pazarlamaya odaklanmaları ve en üsr seviyede kar elde etmeleri için özel çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.


 

Evline Sembol Mobilya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR