Eve’s Icecream

Gıda Sektörünün En Yenilikçi Markalarından Biri Olan Eve’s Icecream Bayilik Yolu Ile Büyümeyi Hedefliyor.

Eve’s icecream Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Minimum Şube Açılış Maliyeti : 20000 - EURO Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 35000 - EURO Minimum Nakit İhtiyacı : 40000 - EURO Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 50000 - EURO

Eve’s icecream Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Eve’s icecream Bayilik Şartları

Sözleşme Bedeli --------------------- 10000 Euro(ilk Bayilerimiz İçin)
İletişim Gücü Yüksek Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Gerekli Finansal Olanaklara Sahip Olmak

Eve’s icecream Bayilik Açıklaması

Eve’s Icecream Bayilik     

Eve’s Icecream dünyadaki farklı dondurma kültürlerinin sadeleştirilmiş bir karışımı ile ortaya çıkan bir marka olarak gıda sektöründeki faaliyetlerini sürdürüyor. Müthiş lezzeti ve aroması ile kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine sahip olduğumuz sektörde daha fazla pazar payına sahip olmak için gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimci adaylarına bayilik imkanı sunuyoruz. Ürün kalitemiz, hijyen konusundaki titizliğimiz, deneyimli personelimiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız sayesinde ülke genelindeki büyümemizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. 

Eve’s Icecream Bayilik Şartları

Eve’s Icecream bayilik Alan girişimcilerimizin iletişim gücü yüksek, takım çalışmasına yatkın, girişimci ruha sahip, mükemmeliyetçi, hijyen konusunda titiz, yöneticilik vasfına sahip, tüm zamanını ve enerjisini bu işe ayırabilecek, gerekli finansal imkanlara sahip kişiler olmasını istiyoruz. 

Eve’s Icecream bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerini yaya trafiği yoğun olan, yoğun buluşma noktası olarak kullanılan, dinlenme amaçlı mola verilen yerlerde ya da gezinti yapılan yürüyüş yolları üzerinde konumlandırmalarını talep ediyoruz. 

Eve’s Icecream bayilik Alan girişimcilerimizle bayilik sözleşmemizi 5 yıl süreli olarak imzalıyor ve karşılıklı talep - anlaşma olması durumunda 5 yıl daha uzatabiliyoruz. Markamızın yatırım maliyeti ile ilgili bilgi almak isteyen girişimci adaylarımızın marka yetkililerimiz ile görüşmesini tavsiye ediyoruz. Reklam katkı payı ve royalty bedeli olarak bayilerimizin cirolarından % 3 alıyoruz. 

Eve’s Icecream bayilik almak isteyen girişimcilerimizin başvurularını web sitemizden eksiksiz olarak yapması gerekiyor. Bunun dışındaki yollarla yapılan başvuruları değerlendirmeye almıyoruz. Başvur yapacak adaylarımıza başvuru öncesinde Franchising Bilgi Hattı’mızı aramalarınız ve danışmanlarımızdan bilgi ve yardım almalarını öneriyoruz. Tarafımıza ulaşan başvuruları franchising bölümümüz aracılığı ile değerlendiriyoruz. Olumlu değerlendirilen başvuruların sahiplerini yüz yüze görüşmeye davet etmek için telefon ile arıyoruz. İlk görüşmemizde bayi adaylarımızı detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz. Genel kriterlerde anlaşmamız durumunda ön sözleşmemizi imzalıyor ve prosedürü sürdürüyoruz. Aday emlak varsa ziyaret ediyor ya da hazır potansiyel yerleri tavsiye edebiliyoruz. Aday emlak ziyareti sonucunda olumlu bulunursa kabaca metraj alıyor, yaklaşık bir yatırım maliyeti hesaplıyor ve bayi adayımızı bilgilendiriyoruz. Bayi adayımızın maliyeti uygun bulması durumunda prosedürümüze devam ediyoruz. Uygun bulunmazsa daha uygun maliyetli yerler aramaya devam ediyoruz. Yer ve maliyet konusunda anlaşmaya varıldıktan sonra aday emlağın net metrajlarını alıyor, mimari projesini hazırlıyor ve net yatırım maliyetini bayi adayımıza bildiriyoruz. Anlaşma sağlanması durumunda gerekli evrakları talep ediyor ve Franchising Sözleşmesi’ni imzalıyoruz. Sözleşmede belirtilen finansal yükümlülüklerin bayi adayımız tarafından yerine getirilmesinin ardından projeye start veriyoruz. Anahtar teslim olarak yapılacak açılış için gerekli planlamaları yapıyor ve bir çalışma takvimi hazırlıyoruz. Gerekli ekipman, araç ve gereçlerin siparişlerini vermemizle eş zamanlı olarak tadilat sürecini de başlatıyoruz. Soğuk hava zincirinin ve altyapısının son derece kritik öneme sahip olması nedeni ile tüm projeyi ekibimiz aracılığı ile takip ediyor ve uygulatıyoruz. 

Eve’s Icecream Bayilik Avantajları

Eve’s Icecream bayilik Alan girişimcilerimiz işletmelerindeki ürün satışlarından % 65 - % 85 arasında kar marjına sahip bulunuyorlar. Bu rakam dükkanın bulunduğu şehre ve lokasyonun alım gücüne göre değişiklik gösterebiliyor. Toplam cironun % 15 - % 35’lik kısmı ürün maliyetlerine harcanıyor. Eve’s Icecream  bayilik almak isteyen girişimcilerimiz buna kira, personel ve diğer sabit giderleri ekleyerek potansiyel net karlarını hesaplayabiliyorlar. Yenilikçi ve modern konseptimiz sayesinde geniş kitlelere hitap ediyoruz. Ürün lezzetimiz ve kalitemiz yediden yetmişe herkesin sevdiği ürünlerimizin giderek daha fazla kişi tarafından keşfedilmesinde ve bayilerimizin karlı bir işletmeye sahip olmasında önemli bir rol oynuyor.

Eve’s Icecream Bayilik Destekleri

Eve’s Icecream bayilik Alan girişimcilerimizin yatırım maliyetleri içerisinde; franchise giriş bedelimizin yanı sıra planlama, tadilat, dekorasyon, teknik alt yapı uygulamaları, pos satış sistemleri, makine ekipmanları, reklam panoları ve tabelalar, açılış öncesinde tamamlanan personel eğitim giderleri ve servis araç gereçleri de dahil oluyor. Eve’s Icecream bayilik Alan girişimcilerimizin işletmelerinin açılışından üç hafta önce personel alımı ilanlarını veriyor, görüşmeleri yapıyor ve seçilen adayların eğitim süreçlerini yürütüyoruz. Işletmenin açılışından önce reklamlar için ayrıca metrajlar alıyor, siparişleri veriyor ve açılıştan önce uyguluyoruz. Açılıştan önce tüm işletmelerimizde kullanılacak olan makineleri ve ekipmanları temizliyor ardından teste tabi tutuyoruz. Açılışımızdan bir gün öncesinde gerekli olan tüm ürünleri tedarik ediyor ve mağazamıza sevk ediyoruz. Açılış süslemelerimizi yapıyor, önceden planlanan açılış organizasyonunu uyguluyor ve satışlarımıza başlıyoruz.

 

Eve’s icecream Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR