Etal Gida

Qartol Cips İş Ortaklarını Arıyor

ETAL GIDA Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* 30.000 TL teminat dışında herhangi bir maliyet yok. Stand desteği sağlıyoruz.

ETAL GIDA Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ETAL GIDA Bayilik Şartları

Nakit Teminat
Hitap Edilen Perakende Sayısının 150'den Fazla Olması

ETAL GIDA Bayilik Açıklaması

Etal Gıda

2008 yılında tarım ve gıda sektörlerinde faaliyetlerine başlamıştır.  Kısa sürede önemli bir gelişim gösteren firmamız Türkiyen'nin bir çok bölgesinde ulaştığı  cesur girişimciler aracılığı ile  pek çok projenin hayata geçmesini sağlamıştır. Etal Tarım'ın bu faaliyetleri Türkiye'nin doğu bölgelerindeki ekonomik  kalkınmada  ciddi bir rol oynamıştır.

Etal   2013 Yılında markalaşma ve artı değer yaratma adına önemli yatırımlar yapmış ve ürün gamını geliştirerek cips alanında QARTOL Patates Cipsi ve PATPAT Mısır Cipsi markası ile dış pazarlara açılmıştır. Bu atılım ihracat adına önemli bir süreci de beraberinde getirmiştir. Aynı süreçte kendi üretim olanaklarını geliştirerek makina yatırımı yapmış ve yakında iç pazara girmesi beklenen Beşpınar markasıyla süt ve süt ürünleri alanında da önemli bir hamle daha yapmıştır.

Sürekli gelişim ve ilerlemeyi kendisine hedef olarak belirleyen ETAL TARIM, kurulduğundan bu yana bölge ve dış pazarların adından söz ettiren, güçlü markalarıyla rekabetçi bir şirket vizyonunu esas alan güçlü bir konuma ulaşmıştır.  Şirketin bugünlere gelmesinde; çalışan, iştirakçı  ve müşterilerinin  memnuniyetini üst düzeyde tutma konusundaki yoğun çabasının ve yenilikleri takip ederek sürekli gelişimi hedeflemesinin büyük katkısı olmuştur.

VİZYONUMUZ

İç ve dış pazarlarda tüketicilerimize sunduğumuz ürünlerimizin devamlı geliştirilmesini ve çeşitlendirilmesini sağlayarak büyüme hızımızı korumak. Yenilikçi ve sürdürülebilir büyüme sağlayan yatırımlarla özelde bölgemiz ve genelde de ülke ekonomisinde aktif rol oynamak.

MİSYONUMUZ

İç ve dış pazarda piyasaya sunduğumuz ürünlerimizde, tüm üretim olanaklarımızı kullanarak  kaliteli, sağlıklı ve makul fiyatlandırmalarla müşterilerimize hizmet vermek.

 

ETAL GIDA Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR