Bayilik Açıklaması

Erciyes Börek Bayilik

 Erciyes Börek Bayilik ve Bayilik Başvurusu Erciyes Börek Bayilik Hakkında : Ticari hayatına, 2003 yılında Ankara'da başlayan Erciyes Börek, sektörde kazanmış olduğu tecrübeyi ve bilgi birikimini, müşterileri tarafından markasına duyulan güven ve sadakatle birleştirerek, girişimcilere yeni bir yatırım fırsatı olarak sunmaktadır. Yıllar boyu müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirim ve övgüler, markamıza duyduğumuz güveni bir kat daha artırırken, yapıcı eleştiriler de bizi hep daha iyisini yapmaya motive etmektedir.

 Erciyes Börek Bayilik ve Bayilik Başvurusu. Hizmet sektöründe, Gastronomi alanında faaliyet gösteren bir kuruluş olarak, müşterilerimizin ilgisine ve güvenine layık olmaya çalışıyor, üstlendiğimiz sorumlulukların bilincinde hareket ediyoruz. Vazgeçemediğiniz lezzetleri "ev hanımlarından sofranıza" sunarken, kurumsallığımızın en önemli ilkeleri olan hijyenden, kaliteden ve standartlarımızdan asla ödün vermiyoruz. Yatırım fırsatını değerlendirerek siz de Erciyes Börek ailesine katılabilir, sektördeki bilgi birikimimizden ve deneyimlerimizden faydalanarak kendinize yeni bir kazanç kaynağı yaratabilirsiniz.

Erciyes Börek Ürünleri

  • Börekler
  • Tatlılar
  • Kurabiyeler
  • Mantı

Erciyes Börek Bayilik Başvurusu

Erciyes Börek Bayilik, Erciyes Börek Bayilik Şartlarıhakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

 

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR