Erciyes Börek

Ticari Hayata 2003 Yılında Ankara’da Başlayan Marka Deneyimini Ve Kalitesini Lezzetli Ürünleri Ile Birleştirerek Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Erciyes Börek Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Erciyes Börek Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Marka Değerleri Ve İlkeleri İle Uyum Sağlamak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak

Erciyes Börek Bayilik Açıklaması

Erciyes Börek Bayilik

Gıda bayilikleri veren firmalar arasında bulunan Erciyes Börek 2003 yılından bu yana başarılarını arttırarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Ankara’da başladığı ticari hayatında kazandığı deneyimi, lezzetli ve kaliteli ürünleri ile birleştiren marka bunun sonucu olarak sadık bir müşteri kitlesine sahip bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine çok önem veren Erciyes Börek, müşterilerinden aldığı geri bildirimleri yol göstericisi olarak kabul etmektedir. Lezzetin yanı sıra hijyene ve sağlıklı ürünler üretmeye maksimum özen gösteren marka gıda sektöründe bayilik veren firmalar içinde en çok tercih edilenlerden biri olarak bilinmektedir.

Erciyes Börek her zaman için müşterilerine karşı olan sorumluluklarının bilincinde hareket etmekte; kalite, hijyen ve standartlarından asla ödün vermemektedir. 

Erciyes Börek Bayilik Şartları

Erciyes Börek bayilik almak isteyen girişimciler markadan telefon ve mail aracılığı ile bilgi alabilmektedir. Başvuru yapmak isteyen girişimciler firmanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini iletebilmektedir. Markanın titizlikle yaptığı ön değerlendirmeden sonra başvurusu olumlu değerlendirilen adaylar ön görüşme için davet edilerek kendilerinden iş planlarını sunmaları istenilmektedir. Karşılıklı olarak tüm koşullarda anlaşma sağlanması durumunda Erciyes Börek ile girişimci arasında 5 yıllık bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. .Markanın önerdiği ya da girişimcinin kendi belirlediği lokasyon, şirket yetkilileri tarafından fiziki ve ticari koşullarının uygunluğu açısından değerlendirilmektedir. Lokasyon tespitinin ve kiralanmasının ardından inşaat yaklaşık 45 gün sürmektedir. 

Erciyes Börek bayilik verdiği yatırımcıların girişimci ruha sahip, yeniliğe ve gelişime açık, bizzat işinin başında durabilecek ve markaya değer katabilecek kişiler olmasını tercih etmektedir. 

Erciyes Börek Bayilik Avantajları

Erciyes Börek bayilik alan girişimciler gıda sektöründe belli bir yer edinmiş, ismini kalite ve güven ile özdeşleştirmiş bir marka ile işbirliği yapmanın avantajlarından yararlanmaktadırlar. Erciyes Börek deneyimi sayesinde bayilerinin karşılaşabileceği sorunları önceden tespit etmekte ve bunların oluşmaması için gerekli önlemlerin alınmasını sağlamaktadır. Yüksek kalite ve lezzete sahip ürünlerin ekonomik koşullar ile müşterilere sunulması, markanın müşteriler tarafından büyük talep görmesini ve bayilerin karlılıklarının artırılmasını sağlamaktadır. Türk damak tadına uygun olan ürünlerinin her zaman sofralarda yer alacak özellikte olması nedeni ile marka giderek genişleyen bir müşteri kitlesine ulaşmaktadır.

Erciyes Börek bayiliklerinde doğru lokasyon seçimi ve başarılı bir işletme yeteneği ile yapılan yatırımı 18-24 ayda geri kazanımı hedeflenmektedir. İdeal koşullarda işletmeye bire bire kadar brüt karlılık öngörülmektedir. Erciyes Börek hedef cirolara ve karlılığa ulaşana kadar bayilerini desteklemektedir. Ciro dalgalanmalarına karşı optimal karlı bir işletmeyi hedefleyen marka, yatırımcısının riskini en aza indirmeyi amaçlamaktadır. Markanın sadık müşteri portföyü ve marka bilinirliği sayesinde bayilerinin planlananın üzerindeki cirolara kolaylıkla ulaşabilmesini sağlamaktadır. 

Erciyes Börek Bayilik Destekleri

Erciyes Börek bayilik alan girişimcilere süreçlerin her aşamasında destek sağlamaktadır. Açılacak olan işletmenin inşaat süreci devam ederken bayilik alan girişimci, şirketin yönetim kadrosu tarafından personel seçimi ve eğitimi konusunda desteklenmektedir. Bu kişilere marka tarafından en az 2 hafta sürecek teorik ve pratik eğitimler verilmektedir. Açılış operasyonu esnasında da bayiliklere ana firma desteği sağlanmaktadır. 

Erciyes Börek üretim tesislerinde merkezi ve standart üretim yapılmaktadır. Ürün gamı bayilere sunularak onaylanmış ürünlerin satışına izin verilmektedir. Marka sürekli gelişen yazılım programları sayesinde bayilerin kendi envanterini takip etmesine olanak sağlamaktadır. Bayiler markanın franchise ekibi tarafından düzenli olarak denetlenmekte, görülen eksiklikler yatırımcıya rapor edilmektedir. Böylelikle işletmenin iyileştirme süreci devam ettirilerek performans analizi yapılmaktadır.

Erciyes Börek Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR