Erbey Seperatör

Erbey Seperatör Bayilik Açıklaması

Erbey Seperatör Bayilik

Erbey Seperatör Bayilik Hakkında : Erbey Home Accessories firması, 40 yılı aşkın özgün deneyimini halka arz ediyor. Firmamız kalite düsturunu ön planda tutarak ideoloji ile ilerlediği üretim sektöründe, döneme dekoratif alanda renk katan ürün bandıyla sizlerle. 

Erbey Seperatör Bayilik ve Bayilik Şartları Mevcut ürün bandına dayalı minimal showroom kurulum bedelleriyle ve % 35 kar marjı ile risksiz ticaret imkanı sunan Erbey Home Accessories firması, 2015 yılının son çeyreğinde uluslararası platformda da ses getirecek olan yardımcı ürünlerin üretim planlamasını ve franchise kapsamında bayilik satın alan iş ortaklarına sunum aşamasını yapılandırmış bulunuyor. Ticari alanda kazancınızı arttırmak bizden, bize ulaşması ve ücretsiz danışmanlık hizmeti alması sizden.

Erbey Seperatör Bayilik Şartları

 Erbey Seperatör Bayilik ve Bayilik Şartları Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: MARKA : Erbey Home Accessories | Seperatör Bayiliği İMALAT/FABRİKA : Erbey Plastik San. Tic. Ltd. Şti. | Türkiye BAYİLİK BAŞLANGIÇ YILI : 2015 MEVCUT BAYİİ SAYISI : 12 BAYİ VERİLECEK İLLER/ÜLKELER : Tüm TÜRKİYE, Almanya, Hollanda, Fransa, Romanya, Yunanistan. MAĞAZACILIK VE SATIŞ : Ürün, mevcut mağaza kurulumu olan ticarethaneler, mobilyacılar, seperatör satışına odaklı açılacak showroomlar, şirket kurulumunu tamamlamış olan ve çeşitli ürünlerin satışını gerçekleştiren pazarlama şirketleri ile ürün toptancıları için idealdir.

BAYİİ’YE TANINAN HAKLAR : Bayii, ürünleri alt markası olarak satma veya yeni kurumsal markasını yaratma, ürünleri kendi markası ile faturalandırma hakkına sahiptir.

SHOWROOM KURULUMU : Bayilik satın alan işletmeye, tüm ürün bandı ve örnek çalışmalardan oluşan duvar afişlerini kapsayan 'Showroom Teşhir Ünitesi' kurulumu sağlanır ve ürün bandıyla alakalı eğitim verilir. [Marmara Bölgesi için, ulaşım ve kargo bedeli alınmaz.]

SUNUM ÇANTASI : Bayilik satın alan işletmeye, tüm ürün bandını ve örnek çalışmaları kapsayan 'Sunum Çantası' ve 'Sunum Kataloğu' teslim edilir.

ULUSAL BASIN DESTEĞİ : Bayilik satın alan işletmeye, işletmesini, varsa diğer ürünlerini ve seperatör satışını kapsayan 1 aylık ulusal medyada tanıtım programı uygulanır. Bu program gereğince işletmenin ve ürünlerinin reklamı, +10 ulusal medya haber portalında [gazete, sektörel dergi vb.], toplamda +100 noktada yayına alınır ve firmaya 'Medya Takip Raporu' ile raporlanır. [Ulusal Basın Desteği Programı, Erbey Grup Şirketleri bünyesinde bulunan, PReklam ACADEMY Ltd. Şti. tarafından planlanmakta ve uygulanmaktadır.] ÜRÜNDEN MARKA KAR PAYI : Alınmıyor.

İSİM HAKKI BEDELİ : Alınmıyor. KURULUM MALİYETİ : 5.000 TL + KDV [Her şey Dahil]. KAR MARJI : % 35 ÜRÜN KURULUMU : Ürünü bayiden satın alan kişiye/kuruma aittir. ÜRÜN KURULUM DETAYI : Basit montaj ve elle kurulum. PAKET İÇERİĞİ :

1. Kolay Kurulum Tarifname CD’si.

2. Kolay Kurulum Tarifname Çizimleri.

3. Örnek Çalışmalar Kataloğu. 

Firma ismi: Erbey Home Accessories | Seperatör Bayiliği

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 12 Bayi | Başlangıç Yılı 2015 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

 

Erbey Seperatör Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR