Ensa Tezgah

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Duvar Uygulaması Ürünlerinde Bayilikler
Digital & Ajans ve Reklam Bayilikleri

Ensa Tezgah Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ensa Tezgah Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Uludağ Bilişim, 2002 yılından beri sağlık sektörüne Bilgi Sistemleri tasarlayan ve kuran, bu sistemlerin servis ve destek hizmetlerini yürüten bir yazılım şirketidir. 2010 Yılın da Bünyesine kattığı Ensa Reklam baskı merkezi olarak yoğun faliyet göstererek, kurulduğu il bursa da en yeni teknoloji ile farklılığını göstermeye devam etmektedir. uv. baskı teknolojisini de bünyesine katarak, büyüme hızına devam etmektedir. Cam baskı, Mdf baskı, Metal baskı, iç mekan folyo baskı, promosyon üretimler yaparak yenilik katmaya devam etmektedir.

Metal Baskı

Metal etiket baskı, uv teknolojisi ile metal üzerine baskı yapabilen, ultraviole baskı sayesinde sınırsız renk seçeneği ile metal üzerine farklı görünümler katabilirsiniz. Alüminyum baskı ile Asansör etiketleri, makine kullanım talimatları vb. gibi ürünler elde edebilirsiniz.
Sorunsuz kusursuz yüksek çözünürlükle baskı kalitesi. En küçük yazı puntoları da net çıkarabilme özelliğine sahip mimaki JFX200 japon malı olan uv baskı makinesi sayesinde kaliteli iş imkanı.

SERAMİK BASKI

Seramik üzerine Uv baskı tekniği ve seramiklerin üzerine özel kaplama sayesinde daha dayanıklı görsel elde edebilme imkanı sağlamaktadır.
UV ışınlarından etkilenmeyen darbe emici özelliği ile kullanım süresini arttıran özel bir teknoloji sayesinde, dilediğiniz alan da kullanabilme

Ensa Tezgah Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR