Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurt Dışı Eğitim Sektörünün En Iyi Markalarından Biri Olan Firma Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Markadan bayilik almak için gereken isim hakkı bedeli 75.000 TL’den başlamaktadır.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bayilik Şartları

Yurtdışı Eğitimin önemini benimsemiş Ve Bu Konuda Tecrübeye Sahip
İşinin Başında Durup Vakit Ayırabilecek özgürlükte Ve İstekte
Ekip çalışmasına Yatkın
Müşteri İlişkilerinde Sabırlı
Sonuç Odaklı
Bölgeyi İyi Tanıyan

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bayilik Açıklaması

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bayilik

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışı eğitim sektörü bünyesindeki faaliyetlerine Bursa’da başlamış olup farklı şehirlerde ve yurt dışında açtığı şubeler ile kısa sürede büyük ilerleme kaydeden markalar arasında yer almaktadır. Geliştirdiği özel programların yanı sıra kampanyaları ile de Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışı eğitim sektöründe bayilik veren firmalar arasında sektörün öncülerinden biri olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Hem organizasyonel hem de operasyonel faaliyetlerinde belirlediği rotadan ayrılmayan Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmet alanını genişletebilmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bayilik Şartları

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bayilik almak isteyen girişimcilerin iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci yabancı dil bilgisine sahip olması koşulunu aramaktadır. Eğitim sektöründe ya da hizmet sektöründe deneyim sahibi girişimciler ile çalışmayı tercih eden Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bayilik alan girişimcilerinin yurt dışında eğitim almış ya da yurt dışında bir dönem yaşamış kişiler olmasını tercih etmektedir. Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bayilik alacak girişimcilerinin aynı zamanda markanın kurumsal yapısı ile uyumlu olacak şekilde müşteri odaklı olmasını, bulunduğu şehirde stratejik bağlantılara sahip olmasını, bulunduğu bölgedeki tüm öğrencilere ulaşarak kendi portföyünü oluşturabilmesini beklemektedir.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bayilik almak isteyen girişimciler başvurularını markanın internet sitesi üzerinden, e-mail ya da telefon aracılığı ile iletebilmektedirler. Ön değerlendirme sürecininolumlu sonuçlanması durumunda marka tarafından lokasyon uygunluğu kontrol edilmekte ve girişimci adayına en uygun lokasyonun belirlenmesine katkı sağlanmaktadır. Tüm noktalarda karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda bayilik sözleşmesi taraflar arasında imzalanmaktadır.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bayilik alan girişimciler tarafından ödenen isim hakkı bedeli 75.000 TL’den başlamaktadır. Bununla birlikte isim hakkı bedeli bölgelere göre değişkenlik göstermektedir. İsim hakkı bedelinin dışında yaklaşık olarak 25.000 TL civarında ofis harcaması yapılması gerekmektedir. Marka bayileri ile bayilik sözleşmesini 5 yıllık olarak imzalamakta, süre sonunda karşılıklı memnuniyet ve talep oluşması durumunda sözleşme 5 yıl daha uzatılmaktadır. Sözleşme uzatılması durumunda marka tarafından ek bir bedel talep edilmemektedir.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bayilik Avantajları

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bayilik alan girişimciler marka tarafından en doğru şekillerde yönlendirilmektedir. Markanın web sitesi her gün binlerce öğrenci tarafından ziyaret edilmekte olup, web sitesinde şube iletişim bilgileri yayınlanmakta ve talepler doğruca ilgili şubelere yönlendirilmektedir. Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sektördeki deneyimi sayesinde geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermekte olup bu kitle giderek genişlemekte ve markanın bayilerinin de karlılığı gün geçtikçe yükselmektedir. Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından geliştirilen özel CRM programı sayesinde bayiler de müşteri ilişkilerini profesyonel bir iletişim tarzı ile yönetebilmekte ve kolaylıkla teklif hazırlayabilmektedirler. Markanın merkez ofisi tarafından bayilere işe alım desteği sağlanması bu konuda bayiler için büyük bir avantaj oluşturmaktadır.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bayilik Destekleri

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bayilik alan girişimciler lokasyon tespitindenfizibilite çalışmalarına marka kimliğinden iletişim çalışmalarına kadar her alanda markanın desteklerinden yararlanabilmektedirler.

Markanın alanında uzman ekibi tarafından ofis açılışından önce ve sonra bayilere eğitim desteği sağlanmaktadır. Başlangıç eğitimleri 7 gün merkezde, 3 gün şubede ve 3 ay online platformlarda olmak üzere toplamda 3,5 ay kadar sürmektedir. Ayrıca franchise süresi boyunca bayilere danışmanlık ve öğrenci servisleri ile alakalı olarak da hizmet verilmektedir.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR