Elbistan Kervansaray Kahve

Elbi̇stan Polatlar Ltd.şti̇

Elbistan Kervansaray Kahve Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Elbistan Kervansaray Kahve Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Kervansaray Kahve, üretimine 2009 yılında başlamıştır. Geleneksel lezzetin her yaş grubuna hitap ettiği Kervansaray Kahve,  tamamen kendi restoranında müşterilerine özgün bir lezzet sunmak  amacı ile üretimine başlamış olup  müşterilerin yoğun talepleri ve olumlu geri dönüşleri doğrultusunda fabrika ortamında hijyenik ve sağlıklı koşullarda  üretime başlanmıştır. Kervansaray Kahve’nin bu lezzeti ve kaliteyi yakalayabilmesi için yoğun ar-ge çalışmaları yapılmıştır. En kaliteli kahve taneleri, menengiç ve K.Maraş dağlarında yetişen orkide çiçeklerinden elde edilen orijinal salep, kalite standartlarını yakalamış güvenilir tedarikçilerden temin edilen harnup tozu, kahve kreması, kakao, kakule / damla sakızı ile birleşimi bu geleneksel lezzeti eşsiz hale getirmiştir.

Gelişimini ürün çeşitliliğinde de sürdüren Kervansaray Kahve piyasaya girecek yeni ürünler için yapılan ar-ge çalışmalarına da önem vermekte ve gerekli yatırımı yapmaktadır.

Kervansaray Kahve, politikası gereği kaliteyi, adım adım ilerleyerek gelişmeyi ve müşterilerinin beklentilerini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle firmamız mutfağında geliştirdiği bu lezzeti her gün restorana gelen farklı müşterilerine tattırmış ve bu dönütler de yapılan ar-ge çalışmalarını etkilemiştir. Mutfaktan fabrika ortamına taşınan üretim sistemi, en temelden hijyen ve sanitasyon kuralları gözetilerek kurulmuştur. Daha önce de gıda sektörünün öncü isimleri (Tadım Kuruyemiş ve Peyman Kuruyemiş vs.) ile tedarikçi olarak çalışan firmamız oluşan işletme kültürünü kendi işletmesinde de oturtmaktadır.

Ayrıca firmamız özellikle ihracat anlamında büyüme göstermeye başlamış, uluslar arası alanda da müşterilerimizin beğenisini almıştır. Bizim amacımız tüm firmalarda olduğu gibi Kervansaray Kahve’nin de aynı istikrar ve büyümeyi sağlamasıdır.

Misyonumuz
Tamamen kendi restoranımıza özgü bir lezzet oluşturmak amacı ile Kervansaray Restoran  mutfağında  üretime başladığımız Kervansaray Kahve, müşterilerimizden aldığımız olumlu dönütler ve yoğun talepler doğrultusunda fabrika ortamında hijyen ve sanitasyon koşullarında kalite politikaları doğrultusunda  üretilmeye başlanmıştır.
Kahvemizi tadan her yaştan müşterimizde oluşan mutluluk ifadesi etkisiyle Kervansaray Kahve her yudumda mutluluk sloganı ile piyasada yer almıştır.
Geleneksel lezzetimizin, hijyenik koşullarda ve her geçen gün artan kalite standartlarında fabrika ortamında üretilmesi, yöresel kahve olarak üretilen ürünlerimizin hem yurt içerisinde hem de yurt dışında müşterilerimizle buluşması misyonumuz doğrultusunda ilerletmektedir.

Vizyonumuz
Firmamız, güvenilir tedarikçileri, çalışanları ve tüketicileri ile birlikte büyümeyi amaçlamaktadır. Kârlılığını, üretim verimliliğini ve üretim kalitesini ivme ile artıran
Kervansaray Kahve, önümüzdeki süreçte hem Türkiye’de hem de dünyanın çeşitli ülkelerinde kahve sektörünün öncü markalarından biri olmayı amaçlamaktadır.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: GIDA/KAHVE
  • Kuruluş Yılı : 2009
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE
  • Girişimcide Aranan Özellikler : DAĞITIM ARAÇLARININ OLMASI

 

Elbistan Kervansaray Kahve Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR