Ektaş Tarım Ürünleri

Ektaş Tarım Ürünleri Bayilik Açıklaması

Ektaş Tarım Ürünleri Bayilik

Ektaş Tarım Ürünleri Bayilik Hakkında : “UN” ve “YEM” DEYİNCE AKLA EKTAŞ GELİR! EKTAŞ YEM İLE BESLEYİN, BESLENİN! EKTAŞ UN İLE KALİTEYİ VE LEZZETİ YAKALAYIN. Un ve yem sektöründe kalite anlayışı Ektaş ürünleri ile bütünleşmiştir. Un üretimimiz:Ekmeklik, Pastalık, baklavalık böreklik - bisküvilik - hamburger ekmeği ve özel amaçlı çeşit un olarak devam etmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak özel un üretimiz mevcuttur.

UN markaları; Francola un, Edebali un, Edebali Lezzetim un, Tam Ayar un, Ramadan un, Vala un, Un life un çeşit unlarıyla devam etmektedir. Gerekli teknolojiye sahip laboratuvarlarda; kontrolünde, üretimin her aşamasında kaliteden ödün verilmemektedir. Siparişlerin zamanında teslimi için gerekli Lojistik alt yapımız ve satış sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutulmaya çalışılmaktadır. 

Ektaş Tarım Ürünleri Bayilik FİRMA İSMİ: EKTAŞ TARIM ÜRÜNLERİ ENDÜSTRİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 

BAYİLİK KATEGORİSİ: EKTAŞ UN VE YEM

KURULUŞ YILI: 1884 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 958 Ektaş Tarım Ürünleri Bayilik Yem üretiminde ise; 29 adet büyükbaş ve küçükbaş hayvan yemi, toz ve pelet formda üretim yapılmaktadır. Süt yemi, besi yemi, buzağı yemi, kuzu yemlerimiz kaliteli hammadde ve üretimin her aşamasında kaliteden ödün verilmeden üretmektedir.

Ektaş Yemler i ile hayvanlar son derece sağlıklı beslenerek gerekli protein ve enerjiye sahip olmaktadırlar. Bu sayede üreticilerimiz hedeflenen verimliliğe ulaşarak üretimlerini arttırabilmektedir Besicilik sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve doğru yem kullanımını sağlamak için Konusunda uzman akademisyenler ve teknik danışmanlar desteği ile üreticilerimiz satış sonrası teknik destek ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

Yem Markaları: Ektaş yem, Alibey yem, Rim yem, Rim Apek yem, Sakarya yem şeklindedir. Ektaş Tarım ürünleri; Helal, ISO, HACCP belgeleri ile üretim yapıp geniş satış ağı ile Türkiye ve Dünyaya pazarlarında hizmet vermektedir. Özetle: EKTAŞ A.Ş.,olarak tüm satışlarımızda kalitede istikrardan ödün verilmeden.; az ve sık siparişlerin kapı teslimi yapılması, İşletmelere özel AR-GE desteği, satış sonrası hizmetlerde kesintisiz tam ve yerinde destek verilmesi, müşteriye özel üretim ve hizmet seçenekleri, fiyat ve ödeme istikrarı sağlanmaktadır.

Ektaş Tarım Ürünleri Endüstri Ticaret A.Ş. 1984 yılında Ali Rıza Ekinci tarafından kurulmuştur. Ekinci ailesi olarak1800 yıllarından itibaren kendi çiftliklerinde ürettikleri buğdayları, su ile çalışan değirmenlerde un haline getirip, satışlarını gerçekleştirmişlerdir. Değirmencilik aile mesleği olarak beş kuşaktır devam etmektedir. Bilgi ve tecrübeleriyle beraber tüm çalışanlarıyla bütünleşerek, ahilik felsefesini uygulayan bir aile şirketi olarak yola devam etmektedir.

2007 yılında profesyonel yönetime geçilmiştir. Kalite Güvence Laboratuvarı, Un silosu ve Paketleme hattı ile beraber yeniden yapılanma ve kurumsallaşma çalışmalarına hız vermişlerdir. Dağıtım kanalları ve bölge bayilik sistemi revize edilerek, en büyük pazarı oluşturan Sakarya bölgesinde lojistik merkezi yapılanması tamamlanmıştır. Doğrudan son kullanıcı üreticilere pazarlama ve satış faaliyetleri devam etmektedir. 

 

Ektaş Tarım Ürünleri Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ HAKKINDA : Bölgenizde bulunan satış müdürleri aracılığı ile bildirilmektedir.

Ektaş Tarım Ürünleri Bayilik Destekleri

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • REKLAM DESTEĞİ
  • FİNANSAL DESTEK

 

Ektaş Tarım Ürünleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR